Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.
8 june 2010 - Nysa, ul. Mickiewicza. Linia 8 awansuje do rangi potworka z niezliczoną ilością wariantów:
Piłsudskiego Z - Iława p. Siestrzechowice
Piłsudskiego Z - Nadziejów p. Siestrzechowice
Piłsudskiego Z - Iława p. Przełęk
AL. WP - Jarnołtów p. Zamłynie, Siestrzechowice
AL. WP - Iława p. Przełęk
AL. WP - Iława p. Sudecką, Zamłynie, Siestrzechowice
AL. WP - Iława p. Sudecką, Przełęk
AL. WP - Piłsudskiego ZA p. Sudecką
AL. WP - Iława p. Zamłynie, Siestrzechowice
AL. WP - Iława p. Zamłynie, Kwiatków
AL. WP - Jarnołtów p. Kwiatków
AL. WP - Piłsudskiego ZA p. PIŁSUDSK. WIADU
Iława - AL. WP p. Przełęk
Piłsudskiego Z - AL. WP
Nadziejów - AL. WP p. Siestrzechowice
Iława - AL. WP p. Siestrzechowice, Zamłynie
Jarnołtów - AL. WP p. Iławę, Przełęk, Sudecką
Iława - AL. WP p. Kwiatków, Zamłynie, Sudecką
Iława - Piłsudskiego ZA p. Siestrzechowice, Zamłynie
Jarnołtów - AL. WP p. Iławę, Przełęk
Pomimo tak bogatej ilości kursów z Przełęku ostatni autobus na 8:00 do Nysy (19 min czas przejazdu) wyjeżdża o 5:57!