Not logged in | Log in | Sign Up
Tak jak w stronę Ustrzyk Górnych przez Czarną z tym, że w Czarnej skręca w prawo w stronę Polańczyka. Z góry jednak zaznaczam, że na tej linii nie ma nic ciekawego. W Polanie są tylko obecnie 2 kursy : do Sanoka (6:20) i powrotny z Ustrzyk do Polany (14:40, w Polanie 15:26). Jeździ tylko ten jeden autobus i ten sam kierowca. Zresztą na tej trasie całkiem niedawno jeździł Solbus RJA 81632, ale 11.10 się nieco zajarał właśnie na tej drodze.
A jeszcze w ramach ciekawostki : jeden z przyszłorocznych etapów Tour de Pologne ma przebiegać właśnie tędy. Start planowany jest na rynku w Lesku i dalej przez Ustrzyki Dolne, Czarną Górną, Polanę, Polańczyk i meta w Sanoku