Not logged in | Log in | Sign Up
Start: Poznań - dworzec autobusowy rondo Rataje - godzina: 9:00
Koniec: Poznań - dworzec autobusowy rondo Rataje - godzina: 16-17
Tabor: Autosan H6 #29 (Kombus Kórnik)
Trasa przejazdu będzie przebiegać m. in. przez: Żerniki, Borówiec, Kromolice, Koszuty, Dębiec, Czołowo, Radzewo, Zaniemyśl (podczas przejazdu przewidziane są liczne fotostopy !!!)
Koszt uczestnictwa w imprezie: 15 zł (płatne w autobusie w dniu przejazdu)
W celu potwierdzenia uczestnictwa w imprezie lub ewentualnych pytań - proszę o kontakt poprzez:
e-mail: pozbus@interia.pl, gg: 1978892
Ze względu na pojemność autobusu liczba uczestników jest ograniczona!