Not logged in | Log in | Sign Up
169 i 469 to dwie różne linie czy co? Bo nie do końca rozumiem opis.
169 została podzielona: połowa kursów z Górki Narodowej jedzie jako 169 pod Zajezdnię Wola Duchacka a druga połowa jako 469 dojeżdża aż do Piasków Wielkich. W kierunku Górki Narodowej obojętnie czy jadą spod zajezdni czy z Piasków autobusy są oznaczone jako 169.