Not logged in | Log in | Sign Up
Wieczorem też jeździ jako 655, ostatni kurs jako 29 robi o 16:45 z katowic na Zgoń a potem solo jedzie do Mikołowa żeby o 18:17 pojechać jako 655 na Zgoń. Potem do końca dnia jeździ jako 655, zjazd ma jakoś po 22.
Marcin a nie przypadkiem ten 29 z Katowic rusza o 16:17 ? Bo o to chodzi ze tego #264 sfociłem o 17:08 w rejonie elektrowni.
Może coś pozmieniali ale kiedyś na tym planie jeździł MAZ #694 z Ireksu i wieczorem też robił 655 tak jak pisałem.
ten co z Katowic jedzie o 16.14 to jedzie tylko do Kopaniny,potem solo na zajezdniea dokładniej jest to tak:12:53 z Mikolowa na Kopanine,z Kopaniny o 13.16 na Żabik jako 655.O 14.06 jedzie na Zgoń(655)i jest 14:52 na Zgoniu gdzie jedzie jako 29...zajebiscie się to jeździ...