Not logged in | Log in | Sign Up
A to nie jest czasem promocja ? Bo ZTCP to na 21 w dni wolne jeździ tabor B.
Nie, w dni robocze i niedziele jeżdżą krótkie, a w soboty długie.
A tam, gdzie przegub jest na prawdę potrzebny, to go nie ma!
Linia 21 jeździ od przystanku Cielmice Pętla do Wilkowyje Unimet 45 minut, przejeżdża praktycznie całe Tychy. Przegub jest na tej linii potrzebny kiedy jest godzina szczytu czyli około 13 kiedy wszyscy jadą do pracy na drugą zmianę w spejalnej strefie. Wtedy krótki autobus nie pomieściłby wszystkich.
Nie wiem, gdzie jest ten przystanek Cielmice Pętla, ale według moich obserwacji ten autobus jechał od przystanku Paprocany Wiadukt - no chyba, że dla tej linii on się nazywa inaczej niż dla pozostałych Zdjęcie zrobiłem o 14:08, więc zapewne zbierał pracowników z pierwszej zmiany. Ale i tak w soboty wszystkie kursy są wykonywane taborem CN, bo linia rzadziej kursuje niż w R. Przyznam, że w dni robocze ani w niedziele nigdy nie widziałem na 21 autobusu dłuższego niż 12m.
Na tej linii rzeczywiście otatni przystanek to Cielmice Pętla (na ulicy Jankowickiej). Jest to przystanek postojowy dla linii 21 i wszystkich których ostatnim przystankiem jest Paprocany Wiadukt, stoją później na tym przystanku m.in. linia 4, 268. Przystanek ten obsługuje tylko linia 21. Jeśli chodzi o tą linię to w tygodniu jeżdżą bardziej pojemny MAZ i MAN aby pomieścić pracowników którzy jadą do zakładów przemysłowych w specjalnej strefie ekonomicznej.
Kierowcy z "czwórki" ludzi tam dowożą, ale faktycznie, stamtąd nie zabierają. Niemniej jednak jakieś rozkłady inne niż 21 tam wiszą, nie sprawdzałem co na nich jest. Swoją drogą to myślę, że skoro te autobusy linii 4, 14, 75, 268 i 696 faktycznie mają tam krańcówkę, to czemu tego nie sformalizować? Mieszkańcy Cielmic i pracownicy SSE mogliby przecież tam się przesiadać, po co ze strefy na Paprocany objeżdżać pół Tychów? Chyba napiszę wniosek do MZK...
Jeśli chodzi o linie 696 to w wyznaczonych godzinach ostatnim przystankiem nie jest Paprocany wiadukt tylko Tychy Nexteer, jeździ wtedy przez Cielmice i na strefę przemysłową i końcowym przystankiem jest Tychy Nexteer(zajezdnia) , szczególnie kiedy się zaczynają lub kończą zmiany w zakładach przemysłowych czyli o 6, 14 i 22. Później od Tychy Nexteer jedzie przez strefę przemysłową, Cielmice, Paprocany, centrum aż do Wilkowyj.
Tak, zgadza się, ale wg mnie to jest bez sensu, żeby 6 linii (bo zapomniałem jeszcze o 82) podjeżdżało tam tylko na postój, a jedna miała oficjalną krańcówkę. Ostatnio, po doprowadzeniu przez KZK GOP linii 44 do pętli służącej dotąd tylko jako postojowa dla autobusów jaworznickich, PKM Jaworzno ustanowił na niej oficjalny przystanek. Każdy z organizatorów nazwał go co prawda po swojemu, no ale punkt styczny jest i przesiadki są wykonalne. Czemu tego nie można by zastosować tutaj? Jest łatwiej, bo organizator ten sam