Not logged in | Log in | Sign Up
Oferta na lato to było 62: Brzeźno Plaża - Opera - Dworzec Główny - Siedlce (a nie Łostowice), obsługiwane m.in. 2x105N, cmentarne 68 było skróconą wersją letniej 68, tj. zamiast do Stogi Plaża jeździły tylko do Pasmanterii (Łostowice Świętokrzyska - Chełm - Armii Krajowej - Przeróbka - Stogi Pasanil).
Ano fakt, pomyłka w przypadku 62, ale z 68 się nie pomyliłem. :>