Not logged in | Log in | Sign Up
A nie wiesz czasem czy nie jedzie jakiś kurs z Grabownicy do Stomilu na 7:00.
Oczywiście, przecież w okolicach Grabownicy pełno kierowców na noclegi. Z Grabownicy do Stomilu na 7:00 jedzie: a) 5:47 (Temeszów), 5:53 (Końskie, Lider RSA J071), 5:55 (Golcowa, H9-21/A09 RBR 55FH), 5:57 (Nozdrzec, autobus z Veolii Brzozów), 5:58 (Wola Górecka, H9-21 RSA H973) i 6:00 Izdebki (Lider 2 RSA 53LE). Wszystkie jadą przez dworzec. Jest jeszcze kurs Witryłów-Zasław, który z Grabownicy jedzie o 5:52. Omija dworzec i z ronda bezpośrednio jedzie obwodnicą i przez most na Olchowcach do Stomilu.
Zresztą ten z Witryłowa do niedawna wjeżdżał też na Traugutta i tak jak 0 jechał dookoła przez Jana Pawła. Od niedawna zrezygnowali z tego wariantu.