Login
:
Password
:
Remember me
Password not working or forgotten?
Na tej stronie używamy plików cookie Google, by móc świadczyć Ci usługi, personalizować reklamy i analizować ruch. Informacje o tym, jak korzystasz z tej strony, są udostępniane Google. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.
Accept
Reject
Show me more information
Not logged in |
Log in
|
Sign Up
Open Thrashcan
Trucks Part
Rail Part
Top of the mountains
Deutsch Heimat
Magyar Föld
Polski Grajdół
Main Page
>>
Hannover
>>
Volkswagen
>> Volkswagen LT 46 TDI
Volkswagen LT 46 TDI
Details
Manufacturer Name
Volkswagen
Model Name
Volkswagen LT 46 TDI
Vehicle type
Bus
Chassis
Volkswagen LT 46 [2D]
Body
Volkswagen LT II
No. of engines
Design of doors
No. of axles
2
No. of modules
1
Produced:
-
Vehicles list of this type
|
Photos list of this type
Operators
Unknown Owner / Unknown Owner Budapest
Unknown Owner / Unknown Owner Bydgoszcz
Unknown Owner / Unknown Owner Włocławek
Unknown Owner / Unknown Owner Golub-Dobrzyń
Unknown Owner / Unknown Owner Pruszków
Unknown Owner / Unknown Owner Warszawa
Unknown Owner / Unknown Owner Bielsko-Biała
Unknown Owner / Unknown Owner Kalisz
Unknown Owner / Unknown Owner Wrocław
Unknown Owner / Unknown Owner Rzeszów
Unknown Owner / Unknown Owner Toruń
Unknown Owner / Unknown Owner Grudziądz
Unknown Owner / Unknown Owner Poznań
Unknown Owner / Unknown Owner Leszno
Unknown Owner / Unknown Owner Gdańsk
Unknown Owner / Unknown Owner Dąbrowa Górnicza
Unknown Owner / Unknown Owner Wałbrzych
Unknown Owner / Unknown Owner Bytom
Unknown Owner / Unknown Owner Chełm
Unknown Owner / Unknown Owner Opole
Unknown Owner / Unknown Owner Piotrków Trybunalski
Unknown Owner / Unknown Owner Sosnowiec
Unknown Owner / Unknown Owner Lublin
Unknown Owner / Unknown Owner Wadowice
Unknown Owner / Unknown Owner Pszczyna
Unknown Owner / Unknown Owner Cieszyn
Unknown Owner / Unknown Owner Radomsko
Unknown Owner / Unknown Owner Żory
Unknown Owner / Unknown Owner Tomaszów Mazowiecki
Unknown Owner / Unknown Owner Głogów
Unknown Owner / Unknown Owner Kaunas
Unknown Owner / Unknown Owner Kartuzy
Unknown Owner / Unknown Owner Tarnowskie Góry
Unknown Owner / Unknown Owner Piaseczno
Unknown Owner / Unknown Owner Berlin
Unknown Owner / Unknown Owner Kraków
Unknown Owner / Unknown Owner Hannover
Unknown Owner / Unknown Owner Krosno
Unknown Owner / Unknown Owner Słupsk
Unknown Owner / Unknown Owner Ruda Śląska
Unknown Owner / Unknown Owner Olsztyn
Unknown Owner / Unknown Owner Nowy Sącz
Unknown Owner / Unknown Owner Zabrze
Unknown Owner / Unknown Owner Tarnów
Unknown Owner / Unknown Owner Bełchatów
Unknown Owner / Unknown Owner București
Unknown Owner / Unknown Owner Brodnica
Unknown Owner / Unknown Owner Płock
Unknown Owner / Unknown Owner Wejherowo
Unknown Owner / Unknown Owner Oborniki
Unknown Owner / Unknown Owner Łódź
Unknown Owner / Unknown Owner Gniezno
Unknown Owner / Unknown Owner Mielec
Unknown Owner / Unknown Owner Kielce
Unknown Owner / Unknown Owner Dresden
Unknown Owner / Unknown Owner Jaworzno
Unknown Owner / Unknown Owner Wągrowiec
Unknown Owner / Unknown Owner Київ
Unknown Owner / Unknown Owner Puck
Unknown Owner / Unknown Owner Wołomin
Unknown Owner / Unknown Owner Ostrołęka
Unknown Owner / Unknown Owner Brzesko
Unknown Owner / Unknown Owner Otwock
Unknown Owner / Unknown Owner Gorlice
Unknown Owner / Unknown Owner Lubin
Unknown Owner / Unknown Owner Siedlce
Unknown Owner / Unknown Owner Konin
Unknown Owner / Unknown Owner Tarnobrzeg
Unknown Owner / Unknown Owner Będzin
Unknown Owner / Unknown Owner Zawiercie
Unknown Owner / Unknown Owner Rawa Mazowiecka
Unknown Owner / Unknown Owner Czarnków
Unknown Owner / Unknown Owner Radom
Unknown Owner / Unknown Owner Jędrzejów
Unknown Owner / Unknown Owner Nowy Targ
Unknown Owner / Unknown Owner Limanowa
Unknown Owner / Unknown Owner Lesko
Unknown Owner / Unknown Owner Gostynin
Unknown Owner / Unknown Owner Chrzanów
Unknown Owner / Unknown Owner Kraśnik
Unknown Owner / Unknown Owner Lidzbark Warmiński
Unknown Owner / Unknown Owner Bartoszyce
Unknown Owner / Unknown Owner Żagań
Unknown Owner / Unknown Owner Myślenice
Unknown Owner / Unknown Owner Lwówek Śląski
Unknown Owner / Unknown Owner Zamość
Unknown Owner / Unknown Owner Włoszczowa
Unknown Owner / Unknown Owner Strzyżów
Unknown Owner / Unknown Owner Lubliniec
Unknown Owner / Unknown Owner Rybnik
Unknown Owner / Unknown Owner Olkusz
Unknown Owner / Unknown Owner Starachowice
Unknown Owner / Unknown Owner Łowicz
Unknown Owner / Unknown Owner Oława
Unknown Owner / Unknown Owner Jelenia Góra
Unknown Owner / Unknown Owner Świdnica
Unknown Owner / Unknown Owner Lubartów
Unknown Owner / Unknown Owner Dąbrowa Tarnowska
Unknown Owner / Unknown Owner Garwolin
Unknown Owner / Unknown Owner Łańcut
Unknown Owner / Unknown Owner Kamień Pomorski
Unknown Owner / Unknown Owner Miechów
Unknown Owner / Unknown Owner Choszczno
Unknown Owner / Unknown Owner Jarosław
Unknown Owner / Unknown Owner Gdynia
Unknown Owner / Unknown Owner Kłodzko
Unknown Owner / Unknown Owner Człuchów
Unknown Owner / Unknown Owner Staszów
Unknown Owner / Unknown Owner Rogoźno
Unknown Owner / Unknown Owner Opole Lubelskie
Unknown Owner / Unknown Owner Grójec
Unknown Owner / Unknown Owner Gorzów Wielkopolski
Unknown Owner / Unknown Owner Nakło nad Notecią
Unknown Owner / Unknown Owner Legnica
Unknown Owner / Unknown Owner Przemyśl
Unknown Owner / Unknown Owner Kępno
Unknown Owner / Unknown Owner Środa Śląska
Unknown Owner / Unknown Owner Szamotuły
Unknown Owner / Unknown Owner Puławy
Unknown Owner / Unknown Owner Kłobuck
Unknown Owner / Unknown Owner Szczecinek
Unknown Owner / Unknown Owner Zakopane
Unknown Owner / Unknown Owner Sławno
Unknown Owner / Unknown Owner Lipsko
Unknown Owner / Unknown Owner Tomaszów Lubelski
Unknown Owner / Unknown Owner Zduńska Wola
Unknown Owner / Unknown Owner Sandomierz
Unknown Owner / Unknown Owner Stalowa Wola
Unknown Owner / Unknown Owner Wąbrzeźno
Unknown Owner / Unknown Owner Pajęczno
Unknown Owner / Unknown Owner Starogard Gdański
Unknown Owner / Unknown Owner Kolbuszowa
Unknown Owner / Unknown Owner Płońsk
Unknown Owner / Unknown Owner Przysucha
Unknown Owner / Unknown Owner Zwoleń
Unknown Owner / Unknown Owner Słupca
Unknown Owner / Unknown Owner Ożarów Mazowiecki
Unknown Owner / Unknown Owner Gryfice
Unknown Owner / Unknown Owner Świnoujście
Unknown Owner / Unknown Owner Legionowo
Unknown Owner / Unknown Owner Trzebnica
Unknown Owner / Unknown Owner Świdnik
Unknown Owner / Unknown Owner Elbląg
Unknown Owner / Unknown Owner Тирасполь
Unknown Owner / Unknown Owner Sępólno Krajeńskie
Unknown Owner / Unknown Owner Hrubieszów
Unknown Owner / Unknown Owner London
Unknown Owner / Unknown Owner Oleśnica
Unknown Owner / Unknown Owner Sierpc
Unknown Owner / Unknown Owner Wieluń
Unknown Owner / Unknown Owner Дніпро
Unknown Owner / Unknown Owner Nowy Tomyśl
Unknown Owner / Unknown Owner Augustów
Unknown Owner / Unknown Owner Kozienice
Unknown Owner / Unknown Owner Ciechanów
Unknown Owner / Unknown Owner Łomża
Unknown Owner / Unknown Owner Ryki
Unknown Owner / Unknown Owner Wolsztyn
Unknown Owner / Unknown Owner Amsterdam
Unknown Owner / Unknown Owner Dębica
Unknown Owner / Unknown Owner Szydłowiec
Unknown Owner / Unknown Owner Rabka-Zdrój
Unknown Owner / Unknown Owner Koło
Unknown Owner / Unknown Owner Nürnberg
Unknown Owner / Unknown Owner Krasnystaw
Unknown Owner / Unknown Owner Glasgow
Unknown Owner / Unknown Owner Brzozów
Unknown Owner / Unknown Owner Łęczyca
Unknown Owner / Unknown Owner Poddębice
Unknown Owner / Unknown Owner Giżycko
Unknown Owner / Unknown Owner Zielona Góra
Unknown Owner / Unknown Owner Działdowo
Unknown Owner / Unknown Owner Proszowice
Unknown Owner / Unknown Owner Busko-Zdrój
Unknown Owner / Unknown Owner Kętrzyn
Unknown Owner / Unknown Owner Ostróda
Unknown Owner / Unknown Owner Biłgoraj
Unknown Owner / Unknown Owner Świecie
Unknown Owner / Unknown Owner Sokołów Podlaski
Unknown Owner / Unknown Owner Nyíregyháza
Unknown Owner / Unknown Owner Turek
Unknown Owner / Unknown Owner Lübben (Spreewald)
Unknown Owner / Unknown Owner Arnstadt
Unknown Owner / Unknown Owner Myszków
Unknown Owner / Unknown Owner Bychawa
Unknown Owner / Unknown Owner Manchester
Unknown Owner / Unknown Owner Maków Mazowiecki
Unknown Owner / Unknown Owner Sopron
Unknown Owner / Unknown Owner Łobez
Unknown Owner / Unknown Owner Heidelberg
Unknown Owner / Unknown Owner Olpe
Unknown Owner / Unknown Owner Bergheim
Unknown Owner / Unknown Owner Basarabeasca
Unknown Owner / Unknown Owner Pécs
Unknown Owner / Unknown Owner Tiszafüred
Unknown Owner / Unknown Owner Grodzisk Wielkopolski
Unknown Owner / Unknown Owner Hatvan
Unknown Owner / Unknown Owner Heilbronn
Unknown Owner / Unknown Owner Kecskemét
Unknown Owner / Unknown Owner Kayseri
Unknown Owner / Unknown Owner Satu Mare
Unknown Owner / Unknown Owner Strzelce Krajeńskie
Unknown Owner / Unknown Owner Seelow
Unknown Owner / Unknown Owner Hajdúdorog
Unknown Owner / Unknown Owner Szubin
Unknown Owner / Unknown Owner Żuromin
Unknown Owner / Unknown Owner Düsseldorf
Unknown Owner / Unknown Owner Swansea
Unknown Owner / Unknown Owner Wieliczka
Unknown Owner / Unknown Owner Kristianstad
Unknown Owner / Unknown Owner Kelheim
Unknown Owner / Unknown Owner Dublin / Baile Átha Cliath
Unknown Owner / Unknown Owner Kaposvár
Unknown Owner / Unknown Owner Zalaegerszeg
Unknown Owner / Unknown Owner Steinfurt
Unknown Owner / Unknown Owner Hajdúszoboszló
Unknown Owner / Unknown Owner Killorglin / Cill Orglan
Unknown Owner / Unknown Owner Várpalota
Unknown Owner / Unknown Owner Pirna
Unknown Owner / Unknown Owner Надворная
Unknown Owner / Unknown Owner A Coruña
Unknown Owner / Unknown Owner Neuss
Unknown Owner / Unknown Owner Sonthofen
Unknown Owner / Unknown Owner Jever
Unknown Owner / Unknown Owner Guéret
Unknown Owner / Unknown Owner Schwechat
Unknown Owner / Unknown Owner Nottingham
Unknown Owner / Unknown Owner Stralsund
Unknown Owner / Unknown Owner Karlstadt
Unknown Owner / Unknown Owner Rendsburg
Unknown Owner / Unknown Owner Kronach
Unknown Owner / Unknown Owner Birmingham
Unknown Owner / Unknown Owner Rheda-Wiedenbrück
Unknown Owner / Unknown Owner Prenzlau
Unknown Owner / Unknown Owner Salgótarján
Unknown Owner / Unknown Owner Виноградів
Unknown Owner / Unknown Owner Schärding
Unknown Owner / Unknown Owner Niedrzwica Duża
? (03) / Unknown Owner Moulins
? (06) / Unknown Owner Nice
? (07) / Unknown Owner Privas
? (10) / Unknown Owner Troyes
? (24) / Unknown Owner Périgueux
? (26) / Unknown Owner Valence
? (27) / Unknown Owner Évreux
? (30) / Unknown Owner Nîmes
? (31) / Unknown Owner Toulouse
? (33) / Unknown Owner Bordeaux
? (35) / Unknown Owner Rennes
? (42) / Unknown Owner Saint-Étienne
? (54) / Unknown Owner Nancy
? (56) / Unknown Owner Vannes
? (57) / Unknown Owner Metz
? (63) / Unknown Owner Clermont-Ferrand
? (65) / Unknown Owner Tarbes
? (67) / Unknown Owner Strasbourg
? (71) / Unknown Owner Mâcon
? (73) / Unknown Owner Chambéry
? (75) / Unknown Owner Paris
? (87) / Unknown Owner Limoges
? (89) / Unknown Owner Auxerre
? (94) / Unknown Owner Créteil
"Agdar" Sp.j. Bieleccy / Agdar Chodów
Áipli Busz Kft. / Áipli Busz Szabadszállás
Akademia Piłkarska Głogovia / Głogovia Głogów Małopolski
Alba-Trans Sh.p.k / Alba-Trans Tiranë
Alfa Guard Security Daniel Jędrzejewski / Alfa Travel Czarna Woda
Alga Radom sp. z o.o. / Alga Radom
AliWojTrans sp. z o.o. / AliWojTrans Suchy Las
Al-ma Trans s.j. Zygmunt Łazęcki, Albin Mamczarek / busyskierniewice.pl Skierniewice
Alpes Découverte / Alpes Découverte Chambéry
Andrew Bus, Andrzej Gawroński / Andrew Bus Uniejów
Andrzej Bugara Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe "Frodzi" / Frodzi Lędziny
Angel-Trans usługi transportowe Sławomir Prokop / Angel-Trans Karczunek
Antoni Szczepaniak Przewozy Autokarowe / Szczepaniak Sługocin
An-Zi-Tam Zbigniew Przybylski / An-Zi-Tam Częstochowa
Arriva Galicia S.L. / Arriva A Coruña
"Ar-Trans" Licencjonowany Przewóz Osób Artur Plich / Plich Polichno
Atut-Bus Nogala i wspólnicy s.j. / Atut-Bus Andrychów
AUCASA / AUCASA A Coruña
Autobusonderneming W. Verhoef B.V. / Verhoef Bodegraven
Autobusowe Usługi Przewozowe s.c. Andrzej Olszówka, Marek Wojdas / Olszówka Sączów
Autobusy Kavka, a.s. / Kavka Most
Autocares Comas / Autocares Comas Palma de Mallorca
Autocares Yeclabus sl / Yeclabus Yecla
Auto-CUBY sp. z o.o. / Auto-CUBY Gościcino
Autokarowe Usługi Przewozowe Emilia Chlebowska / Chlebowska Damasławek
Autosar Sp. z o.o. / Autosar Toruń
Avia s.c. M. Gołębiewski, P. Gołębiewski / Avia Kamionka
Bácsi Busz / Bácsi Busz Hajdúböszörmény
Baza Zaopatrzenia i Zbytu "A-Vista" Komunikacja Miejska sp. z o.o. / A-Vista Kłodzko
Bekő Tours Kft. / Bekő Tours Kecskemét
Bencsik Perfekt Kft. / Bencsik Busz Tatabánya
Bencze Travel Fuvarozó és Szolgáltató Kft. / Bencze Travel Tatabánya
Benke-Busz Kft. / Benke-Busz Baj
"BiK" Mirosław Borejko, Dariusz Kosior, s.c. / BiK Węgrów
Bis-Trans Łukasz Gałęcki / Bis-Trans Dopiewo
Biuro Podróży "Adamis Tours" Louloudis Adamis / Adamis Tours Krosno
Biuro Podróży "Bus" Czesław Kwirant / Bus Świecie
Biuro Podróży Poltrans / Poltrans Żabno
Biuro Turystyczno-Przewozowe ``Alga`` / Alga Złocieniec
Biuro Turystyczno-Przewozowe "Expres Bus" Józef Kruczyński & Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Expres Bus II" Monika Kruczyńska / Expres Bus Rajcza
Biuro Usługi Turystyczne Zoobi-Tour s.j. / Zoobi-Tour Bargłów Kościelny
Black Horses sp. z o. o. / Black Horses Warszawa
Bodnár Sándor e.v. / Bodnár Tours Püspökladány
Bogdan Pławecki Usługi Transportowe Przewóz Osób / Pławecki / Euro Trans Wojnicz
"Bor-Bus" Leszek Borowiak / Bor-Bus Tarnowo Podgórne
Bugya Autósiskola / Bugya Autósiskola Debrecen
Bus4U sp.z o.o. / Bus4U Poznań
Busek Mirosława Lamorska / Busek Reda
Busimport PL Sp. z o.o. / Busimport PL Gierłatowo
Bustouristik Schreiter KG / Schreiter Pockau-Lengefeld
Buszkiewicz Mirosław M.B. Bus / M.B. Bus Olechów Stary
Busz-Plusz Kft. / Busz-Plusz Tatabánya
Caban Recykling / Caban Recykling Będków
CAP Pays Cathare / Transdev Occitanie Ouest / Transdev Occitanie Ouest Toulouse
Caritas Archidiecezji Katowickiej / Caritas Katowice
Caritas Archidiecezji Przemysko-Warszawskiej / Caritas Pieniężno
Caritas Diecezji Sandomierskiej / Caritas Sandomierz
"Carol-Bus" Krajowy Przewóz Osób Alojzy Kunka / Carol-Bus Brzeziny
Central Parking / Central Parking Heathrow
Centrum Podróży "Hurtownia Podróży" / Centrum Podróży Częstochowa
Cezár Tours Kft. / Cezár Tours Debrecen
Claudibus 2000 Bt. / Claudibus 2000 Szombathely
Colum-Bus Bau Kft. / Colum-Bus Bau Debrecen
"Comfort Bus" Zbigniew Frączek / Comfort Bus Andrychów
Compagnie Des Autocars de Touraine / CAT Tours
Compagnie des Transports du Bas-Rhin / CTBR Strasbourg
Csavargó Busz Kft. / Csavargó Tours Békés
ČSAD autobusy Plzeň, a.s. / ČSAD Plzeň
Dariusz Wesołowski Biuro Turystyczne, Przewóz Osób Autokarem / Wesołowski Rudlice
"Darkom" Pisarek Dariusz / Darkom Olechów Stary
D-Bus Bolesław Domoń / D-Bus Trąbki
Didi-Trans / Didi-Trans Szczawnica
Dominik Sobczyk Usługi Transportowe "Socar II" / Socar II Staszów
Dom Pomocy Społecznej / DPS Gościeradów
Dom Pomocy Społecznej Rokitnik / DPS Białowieża
Duettrans Krzysztof Lewandowski / Duettrans Bydgoszcz
Duszpasterstwo Ludzi Morza Centrum "Stella Maris" / Stella Maris Gdynia
"Dynamic Travel" Kurzawa i Kurzawa s.j. / Dynamic Travel Poddębice
Ekspert Bus, Piotr Kapeluszny / Ekspert Bus Chełm
Elektro-Serwis sp. z o.o. / Elektro-Serwis Strzebielino
Elżbieta Łoś Krajowy Zarobkowy Przewóz Osób / Łoś Łódź
Északnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. (2015-2019) / ÉNYKK Szombathely
Euro-Bus Kurowski Piotr sp. z o.o. / Euro-Bus Nysa
"Euro-Bus" Mieczysław Bodziony / Euro-Bus Tęgoborze
Europa Barros Voyages / Europa Barros Brioude
Euro-Tours Bt. / Euro-Tours Újcsanálos
"Eurotrans" Paweł Baryłka, Arkadiusz Baryłka S.C / Eurotrans Kamienna Góra
Faster Typa Radosław / EventExtream sp. z o.o. / Faster-Wash sp. z o.o. / Faster Olsztyn
Fast Service Group Sp. z o.o. / Fast Service Group Sochaczew
FHU Tom-Car Tomasz Grzegorczyk / Tom-Car Chełm
F.H.U. "Zdrój" Czesław Baranowski / Zdrój Ustroń
„Filipek Transport” Dariusz Filipowicz / Filipek Jastrząb
"Finezja" Przemysław Iwańczuk / Finezja Michałówka
Firma Handlowo-Usługowa Adam Pudlik / Pudlik Iwonicz-Zdrój
Firma Handlowo-Usługowa „Almar” Marian Mazurkiewicz / Almar Przemyśl
Firma Handlowo-Usługowa "Artdom" Piotr Tatarczyk / Artdom Gorzyczki
Firma Handlowo-Usługowa "Busik" Czesław Krupa / Busik Krosno
Firma Handlowo-Usługowa "Codi" Magdalena Matysik / Codi Nawojowa Góra
Firma Handlowo-Usługowa "Erika" Stanisław Stojak / Erika Lubcza
Firma Handlowo-Usługowa "Eurobus" Mariusz Franków / Eurobus Malawa
Firma Handlowo-Usługowa "Gepard" Grzegorz Latkowski / Gepard Chęciny
Firma Handlowo-Usługowa Jan Boszke / Boszke Hel
Firma Handlowo-Usługowa „Janosik Travel” Władysław Palider / Janosik Travel Zakopane
Firma Handlowo-Usługowa "Jantar" Janusz Tomaszek / Jantar Sobin
Firma Handlowo-Usługowa „Kamix” Kamil Kuras / Kamix Gnojnik
Firma Handlowo-Usługowa "Kozi" Artur Kozdrój / Ar-Tur Nowy Sącz
Firma Handlowo-Usługowa Mariusz Freń / Bus Mariusz Sietesz
Firma Handlowo-Usługowa Mercedes-Bus Grzegorz Antczak / Mercedes-Bus Katowice
Firma Handlowo-Usługowa "Mich-Mat" Zbigniew Kawalec (?-2020) / Mich-Mat Skarżysko-Kamienna
Firma Handlowo-Usługowa „Nekopol” Józef Neć / Big Bus Tomaszów Lubelski
Firma Handlowo-Usługowa "Prymus" Stanisława Wardyńska / Prymus Skała
Firma Handlowo-Usługowa Tago Tadeusz Satława / Tago Łękawica
Firma Handlowo-Usługowa "U Grzesia" Grzegorz Piotrowicz / U Grzesia Olsztyn
Firma Przewozowa Artur Walczak / Walczak Kraśnik
Firma przewozowa "Gromalus" Przemysław Gromala / Gromalus Smerekowiec
Firma Przewozowa "Marcel" Marcin Chmielarski / Marcel Rzeszów
Firma Przewozowa "Tęcza" Jarosław Dziurczak / Tęcza Jabłonka
Firma Przewozowo-Handlowa Zbela, Henryk Zbela / Zbela Chyżne
Firma Przewozowo-Transportowa Jan Tylus / Tylus Budki
Firma Przewozowo-Usługowo-Handlowa "Miko" Andżelika Mikosz / Miko Łęki Dukielskie
Firma Transportowa „Enia” Marzanna Dach / Enia Łubnice
Firma Transportowa "Kormax"-Hol / Kormax-Hol Poznań
Firma Transportowo-Handlowa Maciej Włosiak & Firma Transportowa Zawoja-Bus Krzysztof Włosiak / Zawoja Bus Zawoja
Firma Transportowo-Usługowa "Szatko", Marcin Szatko / Szatko Lisia Góra
Firma Usługowa Damian Matuszewski / Matuszewski Darłowo
Firma Usługowa "Somar" Roman Marciniak / Somar Ustronie Morskie
Firma Usługowo-Handlowa "Grażyna" Grażyna Kocha / Kocha Tomaszów Bolesławiecki
Firma Usługowo-Handlowa Halina Pustowska / Pustowska Poddębice
Firma Usługowo-Handlowa Józef Kamiński / Mustang Bus Krzyżówki
Firma Usługowo-Handlowa "Mirwal" Mirosław Kostrzycki / Mirwal Środa Śląska
Firma Usługowo-Handlowa Ryszard Kwiatkowski / Kwiatkowski Racławice
Firma Usługowo-Przewozowa "InterPalm" Bogusław Brzeżański / InterPalm Kraków
Firma Usługowo-Przewozowa "Jacek" Jacek Lega / Jacek Dukla
Firma Usługowo-Przewozowa Maja-Bus Marcin Wójcik / Maja-Bus Klimontów
Firma Usługowo Transportowa "El-Travel" Tomasz Karnia / El-Travel Nowa Jastrząbka
FKF Sp. z o.o. / FKF Łódź
Flextrans Maciej Sadowski / Flextrans Zgierz
„Foltrans” s.c., Stanisław, Andrzej i Piotr Folmer / Foltrans Gogolin
Fornal Józef, Firma Handlowo-Usługowa / Fornal Teodorówka
FPHU "Miś" Robert Wielgos / Miś Krosno
František Frunc Autobusy / Frunc Praha
Fundacja "Ochrona Zdrowia i Rehabilitacja Niepełnosprawnych" / Fundacja Łasin
Fyrbodal Resetjänst Air-Bus AB / Fyrbodal Värmdö
Garden Service Jacek Przybysz / First Global sp. z o. o. / Garden Service Świdnik
Global Service Logistic Sp. z o.o. / Global Service Logistic Sochaczew
Globaltour sp. z o.o. / Globaltour Tarnów
G.L.O. Bus Jörg Schirrmeister & Aleksander Myslowitch G.D.R. / G.L.O. Berlin
"Globus" Marzena Szczurek / Globus Jaworzno
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji / GOSiR Piaseczno
"Goluch Merc Service" Sebastian Goluch / Goluch Gajkowice
GP Lines s.j., P. Kubiak, A. Kubiak / GP Lines Łódź
Gro-Bus Paweł Węglarz / Gro-Bus Grójec
Hamburger Hochbahn AG / HHA Hamburg
Handel Autobusami "PeterBus" Przemysław Lewandowski / PeterBus Podanin
Handel i Usługi Transportowe Sławomir Jastrzębowski / Jastrzębowski Olsztynek
Hatvani Volán Zrt. / Hatvani Volán Hatvan
Heli Bus sp. z o.o. / Heli Bus Jarczów
Helios Travel sp. z o.o. / Helios Travel Bielsko-Biała
Helle Iversen / Iversen Tarm
Hetman CB sp. z o. o. / Hetman CB Michałowice
H&H Plusz Bt. / H&H Plusz Miskolc
HM Arzenál Elektromechanikai Zrt. / HM Arzenál Nyírtelek
HM Trans s.c. / HM Trans Płońsk
Högbo Pensionat Skommarsgården / Högbo Sandviken
HOMM Kft. / HOMM Budapest
Horusz Start Kft. / Horusz Start Mór
Hub-Trans Hubert Franczak / Hub-Trans Opoczno
Hugo` Buss / Hugo Buss Munkedal
Ignácz Busz Kereskedelmi, Fuvarozó és Szolgáltató Kft. / Ignácz Busz Tatabánya
"Imart" B. Słonina s.j. / Imart Trzebunia
Inter-Trans Krzysztof Kobus w spadku / Inter-Trans Kobus Dobre Miasto
Irex / Meteor / Irex / Meteor Świętochłowice
Iskra Jan Lisiak, Dariusz Lisiak s.c. / Iskra Milicz
Janusz Bielecki Usługi Transportowe "Janex" / Janex Rabka-Zdrój
Jeneibusz / Jeneibusz Nyíregyháza
Jerzy Filipski "Auto-Team" / Auto-Team Żuromin
Jomsborg s.c. Przewóz Osób Dorota Drozda, Dariusz Sadka / Jomsborg Świnoujście
J&P Piotr Słowikowski i Janusz Słowikowski sp. Jawna / J&P Aleksandrów Łódzki
"Juliusz" Krzysztof Myśliwiec / Juliusz Wróblów
Karol Piwowarczyk "Retro-Car" / Retro-Car Wadowice
Ken-Tur Michał Kleska / Ken-Tur Piotrków Trybunalski
Keolis Touraine / Keolis Touraine Saint-Pierre-des-Corps
Kis Tours Kft / Kis Tours Ajka
Klan sp. z o.o. / Klan Lublin
Kleyn Trucks B.V. / Kleyn Trucks Gorinchem
Kłosok sp. z o.o. sp.k. / Kłosok Żory
Klub Sportowo-Turystyczny "Włókniarz" / Włókniarz Chełmża
Komercyjne Linie Autobusowe "Luz" sp. z o.o. / Luz Opole
Kosibusz Kft. / Kosibusz Megyaszó
Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. (2015-2019) / KMKK Szolnok
Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. (2015-2019) / KNYKK Tatabánya
Krajowe Przewozy Autokarowe Zbigniew Śladewski / Śladewski Wschowa
Krajowy i Międzynarodowy Przewóz Pasażerów I Towarów "Mila Trans" - Wioleta Śledziewska-Ginowicz / Mila Trans Mińsk Mazowiecki
Krajowy Przewóz Osób Paweł Grzelak / Grzelak Konstantynów Łódzki
Krajowy Przewóz Osób "Poltrans" Paweł Więcław / Poltrans Komorów
Krajowy Transport Osobowy Krzysztof Siara "Expres Przysucha" / Expres Przysucha
Krzysztof Pośpiech ,,Kursik`` / Kursik Ostróda
Kujawsko-Pomorski Transport Samochodowy S.A. / KPTS Włocławek
Lehóczki László / Lehóczki László Nyíregyháza
Leszek Guz "Guz-Transport" / Guz Warszawa
Lin-Car Oy / Lin Car Loppi
Lob-Trans Eugeniusz Tkaczuk / Lob-Trans Bielsk Podlaski
Maciej Szudera "Bravobus" / Bravobus Chodzież
Magyari Busz / Magyari Busz Mezőcsát
Majewski Krzysztof Przewozy Autokarowe / Majewski Krzysztof Garwolin
Makkai Busz / Makkai Busz Ercsi
Małgorzata Tkaczyk - Handel i Usługi / Tkaczyk Bobrowniki
Mały Bus / Mały Bus Myślenice
MARCEL-BUS Wynajem Autokarów i Busów / Marcel Bus Boguszów-Gorce
Marcel Wojtas Słoneczny Bus / Słoneczny Bus Kozienice
"Marcin-Bus" Wojciech Turek / Marcin-Bus Brzostowiec
Maro Tur M. Wąsowski K. Jaruga s.c. / Maro Tur Polanów
Martin Uher, s.r.o. / Uher Mníšek pod Brdy
Márton Csaba e.v. / Csababusz Nyíregyháza
"Masterbus" Aleksandra Brzeskwiniewicz / Masterbus Suchy Las
Mat-Max Świstak, Kosiński Sp. J. / Mat-Max Piotrków Trybunalski
"Mavik" Marek Wielochowski / Mavik Radom
Mebloform sp z o o / Mebloform Kalwaria Zebrzydowska
Mercus-Bus sp. z o.o. / Mercus-Bus Urszulin
Merling Reisid OÜ / Merling Võru
"Mex" s.c. Arkadiusz Gajewski, Jan Orzechowski / Mex Strachówka
Michalczewski Sp. z o.o. / Michalczewski Radom
Midbus AB / Midbus Sollentuna
Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Osób „Era” Halina Forystek-Haśko / Era Świerchowa
Międzynarodowy i Krajowy Przewóz Osób Jerzy Brodzik / Albatros Lublin
Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie sp. z o.o. / MZK Krotoszyn
Mikrobusowy Przewóz Osób Andrzej Pieśniewski / Pieśniewski Leszno
Mikroster Sp. z o.o. / Mikroster Warszawa
Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych / MSPDiON Milicz
Mini Bus Jerzy Matyjaszek / Mini Bus Kraśnik
"Mitrans Bus" s.c., Michał i Robert Łyszczarczyk / Mitrans Bus Raba Wyżna
M. Maziec Sp z o.o. / Maziec Jeziorany
Mobilbusz Kft. / Mobilbusz Gyomaendrőd
"Motobuss" Tomasz Madejski / Motobuss Lucimia
Moto-Inwest Kamil Gola Spółka Komandytowa / Moto-Inwest Morawica
Motomix Łukasz Jeziorowski / Motomix Olesno
MR Reisen Kft. / MR Reisen Pilisszentiván
Niinsalu OÜ / Niinsalu Järva
„Norbi-Trans” Małgorzata Kryczka / Norbi-Trans Chomentów
Okiem Miłośnika Komunikacji i Motoryzacji / Okiem Miłośnika Rzeszów
"Oliwiabus" Marcin Piętal / Oliwiabus Nowy Staw
Olsztyńska Korporacja, sp. z o.o. / OK Olsztyn
"Omega-Bus" Bogdan Bartnik / Omega-Bus Lublin
Omnibusbetrieb Michel / Michel Dresden
"On Tour Grudziądz" Arkadiusz Lewandowski / On Tour Grudziądz
Oparka PKS Kielce sp. z o. o. / Oparka Korczyn
Orbis Transport sp. z o.o. / Orbis Transport Warszawa
Ośrodek dla Osób Niepełnosprawnych Miłosierdzie Boże / Ośrodek Miłosierdzie Boże Mikołów
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Jazda Na Max" Jacek Siembida / Jazda na Max Nysa
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Robex" Robert Gaweł / Robex Wręczyca Wielka
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jerzego Rudlickiego w Olbięcinie / OSW Olbięcin
Paan-Bus sp. z o.o. / Paan-Bus Szczecin
Pannon Busz-Rent Kft. / Pannon Busz-Rent Kozármisleny
Partiscum Busz Személyszállítási Kft. / Partiscum Busz Szeged
"Pasażer" Mariusz Igras / Pasażer Bychawa
P.H.U. Logram Tomasz Margol / Logram Rajcza
''Piot-Bus'' Roksela i wspólnicy s.j. / Piot-Bus Piotrków Trybunalski
PKS Nowy Targ sp. z o.o. / PKS Nowy Targ
PKS Radomsko, sp. z o.o. / PKS Radomsko
PKS "Voyager" Sp. z o.o. / PKS Voyager Lubań
PKS Włodawa Sp. z o.o. / PKS Włodawa
PKS Włoszczowa Sp. z o.o. / PKS Włoszczowa
Plus Express s.j. Bogdan Joszczuk & Witold Schwill / Plus Express Cedry Wielkie
Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. / PKS Nova Białystok
Polan Anna Mosion / Polan Srock
Polmo Zbyt Bis Robert Wasilewski / Polmo Zbyt Bis Studzieniec
Polski Buss AS / Polski Buss Oslo
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Działdowie / PSONI Działdowo
Polskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie / PSnRONI Koło Olsztyn
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym, Koło w Gdyni / PSnrOZNI Gdynia
PPHU Józef Czarny / Czarny Andrychów
PPHU Robert Hepfler / Hepfler Czeszów
P.P.H.U. Trans-Service sp. z o.o. / Trans-Service Katowice
P.P.T.H.U. "L & D" Justyna Ochtoń-Kozina / L & D Ściegny
Prywatna Komunikacja Lokalna "Jacek" s.c., Teresa Majchrzak, Jacek Majchrzak / Jacek Drawno
Prywatna Komunikacja Samochodowa "Mustang" Jakub Pardel / PKS Mustang Piotrków Trybunalski
Prywatna Komunikacja Samochodowa "PKS Gabo" G. i B. Zacharscy / Gabo Wyszków
Prywatna Komunikacja Samochodowa „Travel-Bus” s.c. / Travel-Bus Racibórz
Prywatna Komunikacja Samochodowa Władysław Kaczmarczyk / PKS Kaczmarczyk Nowy Sącz
Prywatna Linia Przewozowa 'Marko-Bus', Piotr Kruczek / Marko-Bus Lisewo
Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jan Zimoch / Jan Trans Piława Górna
Prywatny Przewóz Osób "Lemir" Wiński Leszek / Lemir Miłakowo
Prywatny Przewóz Osób „Ver-Trans” Robert Trepiak / Ver-Trans Świdnik
Prywatny Transport Autobusowy Marian Kaczmarek / Kaczmarek Somonino
Przedsiębiorstwo Budowlane Górski sp. z o.o., s.k. / Górski Gdańsk
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe „Vectra”, s.j. / Vectra Płock
Przedsiębiorstwo "Dar" Andrzej Omozik / Omozik Bus&Travel Jastrzębie-Zdrój
Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex sp. z o.o. / Drobex Solec Kujawski
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ABX-2 Bartosz Bem / ABX-2 Łańcut
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Afar-Bus” Zbigniew Przybysz / Afar-Bus Lubycza Królewska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Badura-Małuch" Beata Badura / Badura-Małuch Piła
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bartosz Iwański / Iwański Bartosz Zwoleń
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Busser" Dawid Mordoń / Busser Myszków
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Bus-Tour" Mariola Gwóźdź / Bus-Tour Samocice
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Czesław Iwański / Iwański Czesław Zwoleń
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Dawibus” Damian Bartosiewicz / Dawibus Sochaczew
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Koper / Koper Zawada
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Libra Travel Michał Librowski / Libra Travel Bujniczki
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Marbus" Marek Przyżycki / Marbus Łowicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Noir" Katarzyna Topolewska / Noir Elbląg
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Pol-Trans I" Ryszard Polański / Pol-Trans I Jaworzyna Śląska
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne "Kuba" Robert Zając / Kuba Jarosty
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk, sp. z o.o. / PKS Gdańsk
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. / PKS Gryfice
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Brodnicy S.A. / PKS Brodnica
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Dębicy / PKS Dębica
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Głubczycach sp. z o.o. / PKS Głubczyce
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Leśnej Sp. z o.o. / Bieleccy Leśna
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łomży Sp. z o.o. / PKS Łomża
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej „Wschód” S.A. / PKS Wschód Lublin
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Wołowie Sp. z o.o. / PKS Wołów
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Zielona Góra Sp. z o.o. / PKS Zielona Góra
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Złocieniec, sp. z o.o. / PKS Złocieniec
Przedsiębiorstwo Obsługi PKS S.A. ``Warmia`` / PKS Warmia Olsztyn
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej we Włodawie (1974-2008) / PPKS Włodawa
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej w Gdańsku / PPKS Gdańsk
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe `Pogoda` Arkadiusz Bańkowski, Hubert Najfeld / Pogoda Express Bielsk Podlaski
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowo "Omnibus" Piotr Szymański / Omnibus Paprotnia
Przedsiębiorstwo Transportowe Łach Łukasz / Łach Dąbrowa Górnicza
Przedsiębiorstwo Transportowe Tomasz Sternal / Sternal Rojewo
Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe "AWI BUS" Andrzej Wiśniewski / Awi Bus Chełm
Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowe "Julbus" Tomasz Habzik, Daniel Nocoń sp.j. / Julbus Radzionków
Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe "Lenek" Piotr Leszczyk / Lenek Witryłów
Przedsiębiorstwo Usługowe Spec-Car Adam Pietrzyk / Spec-Car Piotrków Trybunalski
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Dumar" s.c. / Dumar Żywiec
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Eurocar" Paweł Zakrzewski, Sławomir Ruciński / Eurocar Czeladź
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Radex" s.j. / Radex Orneta
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne "Telka" sp. z o.o. / Telka Białystok
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe Eugeniusz Kowal (2003-2016) / Kowal Dzikowiec
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe MBM-Bus s.c., A. Farat, M. Farat / MBM-Bus Zamłynie
Przedsiębiorstwo Usługowo-Transportowe "Skręt" Stanisław Kępka / Skręt Białogard
Przedsiębiorstwo Usług Transportowych "100-mil" Zbigniew Bierzanowski s.j. / 100-mil Bełchatów
Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Danuta Drozd / PUT Zabrze
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Allpol" Sp. z o.o. / Allpol Wyszogród
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Ber-Trans" Jan Berhel / Ber-Trans Głogów
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Beskid" Jan Kumorowicz / Beskid PW Wrocław
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "BP Tour" Piotr Brewczak / BP Tour Bełżyce
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Irkom" Irenuesz Sendecki / Irkom Brodzica
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ryszard Oszywa / Oszywa Bodzentyn
Przewóz Osób "Aga-2" Adam Liponoga / Aga-2 Kraśnik
Przewóz Osób Aleksander Izworski / Tomm-Bus Piwniczna-Zdrój
Przewóz Osób "Anmar" Mariusz Stacewicz / Anmar Niegosławice
Przewóz Osób Anna Morawiec / Morawiec Opole
Przewóz Osób "Arnika" Pawel Różański / Arnika Krynica-Zdrój
Przewóz Osób "Arni" Robert Nabrzęcki / Arni Poniatowa
Przewóz Osób Autobusem „Fregata” Małgorzata Czernal / Fregata Sosnowiec
Przewóz Osób Autobusem Józef Kubicki / Kubicki Skrzelczyce
Przewóz Osób "Barracudabus" Marek Kiełbowicz / Barracuda Bus Kozienice
Przewóz Osób Bogumiła Daszczyk / Daszczyk Brzeżnica Książęca-Kolonia
Przewóz Osób „Bus” Bogdan Stępień / Stępień Sandomierz
Przewóz Osób „Coliber” Jan Dyki, Bartłomiej Dyki s.c. / Coliber Gorlice
Przewóz Osób "Enduro" Bożena Thiel / Enduro Prabuty
Przewóz Osób Eugeniusz Szuman / Szuman Poznań
Przewóz Osób Euro Bus Marek Lewański / Euro Bus Okleśna
Przewóz Osób "Fam-Wdowczyk" Irena Wdowczyk / Fam-Wdowczyk Sędziszowa
Przewóz Osób "Gustek-Trans" s.c. / Gustek-Trans Humniska
Przewóz Osób i Rzeczy "Olatrans" Krzysztof Jurewicz / Olatrans Lublin
Przewóz osób Jacek Domagalski / Domagalski Syberia
Przewóz Osób "Jaros-Bus" Stanisław Jaros / Jaros-Bus Ścinawa
Przewóz Osób "K&K Travel Bus" Tomasz Koźlik / Travel Bus Rawicz
Przewóz Osób, Krzysztof Murańka / Murańka Zakopane
Przewóz Osób Krzysztof Pilch / Pilch Lipnica Wielka
Przewóz Osób Leszek Strączek / Kasia Bus Jachówka
Przewóz osób Łukasz Grzesik / Grzesik Tuchań
Przewóz Osób Maciej Pieczka / M Trans Pieczka Bielsko-Biała
Przewóz Osób "Maja" Jakub Dembiczak / Maja Rymanów
Przewóz Osób Mateusz Żyrek / Żyrek Czechowice-Dziedzice
Przewóz Osób Mikrobusem "PITBUS" Piotr Czyszczoń / Pitbus Naprawa
Przewóz Osób "Mini Bus" Zenon Płoskonka / Mini Bus Stojowice
Przewóz Osób "MK-2" / MK-2 Warszawa
Przewóz Osób "MK" Mirosław Kluczewski / MK Osiek
Przewóz Osób Paweł Gujski / Gujski Cegłów
Przewóz Osób "Rafatex" Jan Rafa & LS sp. z o.o. Lucjan Rafa, Szymon Rafa / Rafatex & LS Sienna
Przewóz Osób Usługi Transportowe "Omnibus" Anna Ziętek/Ziętek Paweł / Omnibus Bychawa
Przewóz Osób Waldemar Stasiak / Stasiak Żodyń
Przewóz Osób Wilemscy, Daniel Wilemski, Kamil Wilemski s.c. / Wilemscy Kisielice
Przewóz Osób Wojciech Kustra / Kustra Radom
Przewóz Osób Zbigniew Kwit / Kwit Kamienica
Przewozy Autobusowe Gryf sp. z o.o. sp.k. / Gryf Żukowo
Przewozy autokarowe Alicja Budek / Budek Mała Wieś
Przewozy Autokarowe Alojzy Garaj / Hexit Żory
Przewozy Autokarowe Andrzej Zieliński / Zieliński Mińsk Mazowiecki
Przewozy Autokarowe "Impex-Trans" Mariusz Besztak / Impex-Trans Strzeszkowice Duże
Przewozy Autokarowe "Jaguar" Katarzyna Kusiak / Jaguar Korablew
Przewozy Autokarowe "M-Trans" Marta Rudnicka / M-Trans Jawor
Przewozy Autokarowe Pałczyński / Pałczyński Szczyty
Przewozy Autokarowe s.c. Adam Merchel, Robert Merchel / Merchel Łęgowo
Przewozy krajowe i zagraniczne "Air Bus" / Air Bus Krosno
Przewozy Krajowe i Zagraniczne "Lelo" Antoni Lelo / Lelo Mazuchówka
Przewozy Osobowe Arkadiusz Kubiszewski / Kubiszewski Sosnowiec
Przewozy Osobowe "Auto-Linie" s.c. / Auto-Linie Wartowice
Przewozy Osobowe "Cruiser" Bartłomiej Jarząbek / Cruiser Kożuchów
Przewozy Osobowe "Euro-Bus" Grzegorz Kowalski / Euro-Bus Polkowice
Przewozy Osobowe Wiesław Mazurek / Mazurek Łaszczów
Przewozy Osobowe ``WM Bus`` Maciej Więckowski / WM Bus Nowy Glinnik
Przewozy Osób "Szerp" Piotr Klimczak / Szerp Pietrzykowice
Przewozy Osób Wilkosz Witold "Wilkosz Bus" / Wilkosz Bus Bodzentyn
Przewozy Pasażerskie "Ar-Bos" Arkadiusz Wojciechowski / Ar-Bos Koszalin
Przewozy Pasażerskie Arkadiusz Gietek / Gietek Arkadiusz Pisz
Przewozy Pasażerskie "Ar-Tour" Artur Romańczuk / Ar-Tour Darłowo
Przewozy Pasażerskie Autobusem Zieliński Krzysztof / Zieliński Biała Giżycka
Przewozy Pasażerskie „Class Trans” Marek Kozak / Class Trans Koszalin
Przewozy Pasażerskie "Mal-Trans" Tadeusz Malec / Mal-Trans Kłos
Przewozy Pasażerskie „Staba-Bus” Stanisław Barczyński / Barczyński Piekoszów
Przewozy Regionalne i Zagraniczne A. Fedeńczak / Fedeńczak Nowogard
Przewozy Regularne i Turystyczne "Marko Bus" Marek Stankiewicz / Marko Bus Goliaty
Przewozy Turystyczno-Pasażerskie Handel-Usługi "Delux" s.c. Krzysztof Deluga i Wspólnicy / Delux Bartoszyce
PTO Lipnicki sp. z o.o., sp.k. / Lipnicki Morąg
PUPH Mateo s.c., Sławomir Teclaw, Marek Teodorczyk / MateoBus Starogard Gdański
Rail Bus s.r.o. / Rail Bus Sušice
Rav-Trans Rafał Bruner / Rav-Trans Tarnowskie Góry
Regionalny Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Częstochowie / PTTK Częstochowa
Ring and Ride National Express Accessible Transport Ltd. / Ring and Ride Birmingham
Ring and Ride West Midlands Special Needs Transport / WMSNT Birmingham
Roltur Lesław Rolka / Roltur Osiek
Romek-Bus Roman Stawujak / Romek-Bus Ryczywół
Rugby Trans s.c. / Rugby Trans Siemiatycze
Samodzielne Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej, sp. z o.o. / SPKS Dzierzgoń
"Samtrans" Usługi transportowe w przewozie towarowym i osobowym Renata Wołoszczuk / Samtrans Chełm
"Sand-Bus" Krystian Ślebocki / Sand-Bus Kutno
Sanimax-Transport s. c. Janusz Sosnowski i Monika Sosnowska / Sanimax-Transport Pułtusk
SC Asociaţia Investitorilor Transport Târgovişte SRL / AITT Târgovişte
SC Autogara Expres Transport SA / Expres Transport Târgu Jiu
SC Autoreflex SRL / Autoreflex Satu Mare
S.C. Eurotrans Tur S.R.L. / Eurotrans Tur Constanţa
SC Exclusiv LV SRL / Exclusiv LV Satu Mare
SC Grup Media Sud Company SRL / GMS Constanţa
Scholkemper Reisen / Scholkemper Reisen Ronnenberg
Scottish Borders Council / SBC Edinburgh
SC Septimiu SRL / Septimiu Satu Mare
SC Tour Siv Calatori SRL / SIV Sighetu Marmaţiei
SC Transbus SA / Transbus Codreanu Braşov
SC Unicarm SRL / Unicarm Vetiș
SC Unidanimar SRL / Dab Tour Galaţi
Sigma Bus Dratwa Wawro s.j. / Sigma Bus Sąspów
? Siófok / Unknown Owner Siófok
Skaf, Paweł Powałkiewicz s.j. / Skaf Daleszyce
Skład Drewna Markpol Marek Kowalczyk / Markpol Krasnystaw
SK-Trans Krzysztof Sadowski / SK-Trans Szczawin Duży
Small-East Bt. / Small-East Bt. Nyíregyháza
Sobis Bus s.c., PPHU Biskup M., Sobczak P. / Sobis Bus Kicin
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy / SOSW Szymanowo
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących / OSW Kraków
"Speed Travel" Beata Woźniak-Grudzińska / Speed Travel Gałków Duży
Speed Travel Maciej Stachaczyk / Speed Travel Piotrków Trybunalski
Spółdzielnia Pracy Kierowców i Pracowników Samochodowych "Autonaprawa" (1950-2018) / Autonaprawa Zamość
Stanisław Rodowski Przewozy Osób / Rodowski Owczegłowy
Staszek F.U.H.P. S. Majewski / Staszek Olsztyn
„Sten-Bus” Stanisław Pych / Sten-Bus Elbląg
"Stepaniuk" Transport Osobowy Marcin Stepaniuk/"Caro" PHU Bogdan Stepaniuk / Stepaniuk Dobre Miasto
Stowarzyszenie Pomocna Dłoń Im. Św. Brata Alberta / Pomocna Dłoń Lipsko
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za Krokiem" / Krok za Krokiem Zamość
Stowarzyszenie Św. Celestyna / Stowarzyszenie Św. Celestyna Mikoszów
Sulbus s.j. Włodzimierz Pasieczyński / Sulbus Sulejów
Supertransport Arkadiusz Łagoźny / Supertransport Zamość
Szaki-Tours Kft. / Szaki-Tours Nyírbátor
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi / SPZOIIS Polkowice
Takács István / Takács Báránd
Taxi Touring Vetlanda AB / Taxi Touring Vetlanda
Team-Q / Team-Q Kraków
The Brougton Astley Community Bus / The Brougton Bus Broughton
Thuret Voyages / Thuret Voyages La Souterraine
Thykjær A/S / Thykjær Horsens
Tiger-Bus Michał Osowski / Tiger-Bus Jugów
T.K. Trans Tworek Krzysztof / T.K. Trans Czechowice-Dziedzice
"Tomkas" s.j., Tomasz Schwertfeger, Marek Milewski / Tomkas Jabłonowo Pomorskie
Toruńska Korporacja Autobusowa sp. z o.o. / TKA Toruń
Towarzystwo Przewozowe „Beta-Bus” s.c. / Beta-Bus Piła
Trans-Bus Marian Gąsik / Trans-Bus Lublin
Transdev / Compagnie De Transport du Morbihan CTM / Transdev CTM Vannes
Transdev Mont Blanc Bus / Transdev Mont Blanc Bus Chamonix-Mont-Blanc
Transdev Rennes TIV / Transdev Rennes TIV Rennes
Transdev Savoie SA / Transdev Savoie Chambéry
Transdev STAO / Transdev STAO Le Mans
Transport Drogowy Andrzej Sabiniarz / Sabin Wałbrzych
Transport Drogowy "Barbara" Barbara Penar / Barbara Krosno
Transport du Val-de-Seine / TVS Mantes-la-Jolie
Transport en commun Bayonne Hendaye - Transport public ATCRB Transdev / ATCRB Saint-Jean-de-Luz
Transportes Antonio Díaz Hernández, S.L. / Tiadhe Agüimes
Transport Krajowy i Międzynarodowy Stanisław Majewski / Majewski Stanisław Garwolin
Transport Osób Lala Bus, Teresa Gucwa / Lala-Bus Jazowsko
Transport Osobowy Busem Marek Guzikowski / Guzikowski Wojtyniów
Transport Osobowy "Expressbus" Jolanta Winckiewicz / Expressbus Lidzbark Warmiński
Transport Osobowy i Towarowy Andrzej Buksa / Buksa Skomielna Biała
Transport Osobowy Maciej Piotr Naglak / Naglak Czarny Dunajec
Transport Osobowy "Marpol" W. Małek R. Małek s. j. / Marpol Jelna
Transport Osobowy "Osiński-Trans" Rafał Osiński / Osiński-Trans Świebodzin
Transport Osobowy Sławomir Wilkowski / Wilkowski Sewerynów
Transport Osobowy "Sobieski" Anna Kulikowska / Sobieski Legnica
Transport Osób "Smilebus" Paweł Gorczyca / Smilebus Nowa Ruda
Transport Palois Réunis / TPR Lons
Transport Pasażerski "Aura" Monika Pietrasik / Aura Śliwniki
Transport Pasażerski "Koliber" Benedykt Żochowski / Koliber Działoszyn
Transport Pasażerski Łukasz Jarowski / Jarowski Pieszyce
Transport Pasażerski Międzymiastowy Sarnecki Krzysztof "Boguś" / Boguś Bączal Dolny
Transport Pasażerski "QBus" Piotr Kulawik / QBus Kwaczała
Transports Interurbain Keolis Garonne / Keolis Garonne Mazères
Transport Towarowo-Osobowy "EL-Bus" Elżbieta Nowak / EL-Bus Polkowice
Transport Towarowo-Osobowy Janusz Jakubczyk / Jakubczyk Poniatowa
Transport Turystyczny Andrzej Włodarczyk / Włodarczyk Pruszków
Traveller Buss / Traveller Buss Skogås
Travel-Line, Anna Zięba / Travel-Line Iwonicz-Zdrój
UAB Autovelda / Autovelda Anykščiai
UAB BigBus / BigBus Vilnius
UAB Kautra / Kautra Kaunas
UAB Kėdbusas / Kėdbusas Kėdainiai
UAB Zigvalis / Zigvalis Vilnius
Umove A/S / Umove Glostrup
Urząd Gminy / UG Przechlewo
Urząd Gminy / UG Lubomino
Urząd Gminy Chmielno / UG Chmielno
Urząd Gminy Golub-Dobrzyń / UG Golub-Dobrzyń
Urząd Gminy Siedliszcze / UG Siedliszcze
Urząd Gminy Żarnów / UG Żarnów
Urząd Gminy Żmudź / UG Żmudź
Urząd Miejski w Brusach / UM Brusy
Usługi Autokarowe i Busów Szeleźniak Krzysztof / Szelezniak Brzozowa Gać
Usługi Autokarowe "Marqs" Ewelina i Marek Flejszman / Marqs Topola Królewska
Usługi Przewozowe "Hil-Bus" Krystyna Hilarska / Hil-Bus Siedlnica
Usługi Przewozowe ''Lider-Trans'' Adrian Łach / Lider-Trans Dąbrowa Górnicza
Usługi Przewozowe Mirosław Szczepański / Szczepański Olbrachtowice
Usługi Przewozowe Osób i Towarów Andrzej Kozielewski / Antrans Michałowice
Usługi Przewozowe Osobowo-Towarowe "JareS" Jarosław Siemieńczuk / JareS Mordy
Usługi Przewozowe Paweł Skibiński / Skiba Bus Włocławek
Usługi Przewozowe Roman Piesta / Piesta Lubartów
Usługi Przewozowe Tatarzyńscy sp. z o.o. / Tatarzyńscy Stare Kurowo
Usługi Przewozowe „Transway” Iwona Hunkiewicz / Transway Hrubieszów
Usługi Przewozowo-Osobowe "Trans-Tom" Tomasz Jakubowski / Trans-Tom Szubin
Usługi Transportowe "Aga-Trans" Piotr Kotwica / Aga-Trans Polkowice
Usługi Transportowe "Almi-Tour" Aleksander Kajstura / Almi-Tour Zabłocie
Usługi Transportowe Andrzej Kojder / Kojder Puławy
Usługi Transportowe Andrzej Krzemiński / Krzemiński Rybnik
Usługi Transportowe Autobusowe Adam Gurgul / Adacho Sędzisław
Usługi Transportowe Beata Żołnieruk / Żołnieruk Głuszyca Górna
Usługi Transportowe Bogdan Śmiałek / Śmiałek Żodyń
Usługi Transportowe "Bus Janiso" Leszek Janiso s.j. / Janiso Roczyny
Usługi Transportowe „Bus-Jan” Jan Kopeć / Bus-Jan Nowa Dęba
Usługi Transportowe Ciężarowo-Osobowe "Bus" Wiktor i Przemysław Drozdek / Drozdek-Bus Żagań
Usługi Transportowe „Drivecar-Aga” Agata Jaszczuk / Drivecar-Aga Łaszczów
Usługi Transportowe Elżbieta Franczak / El-Trans Wólka Orłowska
Usługi Transportowe "Emir" Magdalena Pyzik / Emir Kraśnik
Usługi Transportowe "Goldman" Grzegorz Kubiak / Goldman Agata Kiełbasa, Łukasz Kubiak s.j. / Goldman Bedlno
Usługi Transportowe Gorzel Gabriel / Gorzel Kazimierzówka
Usługi Transportowe Grzegorz Piskorz / Piskorz Huta Mazowszańska
Usługi Transportowe Guliwer s.c. / Guliwer Świdnica
Usługi Transportowe „Hen-Pol” Henryk Zamaria / Hen-Pol Przysucha
Usługi Transportowe "Indian`s Voyages" Robert Nagórka / Nagórka Rawa Mazowiecka
Usługi Transportowe i Rolnicze Adam Bąbała / Bąbała Białkowo
Usługi Transportowe "Józtrans" Robert Gwazdacz / Józtrans Konotop
Usługi Transportowe Jurob s.c., Robert Gottlieb, Jerzy Korpała / Jurob Jastrzębie-Zdrój
Usługi Transportowe Kamil Krzemiński / U Kamila Olsztyn
Usługi Transportowe "Kaptrans" Konrad Kapuściński / Kaptrans Kraśnik
Usługi Transportowe "Kar-Trans" Robert Andrzejewski / Kar-Trans Lubin
Usługi Transportowe Krzysztof Kowalik / Kowalik Kocierzew Północny
Usługi Transportowe "Lukas Transport" Łukasz Wędołowski / Wędołowski Warszawa
Usługi Transportowe Małgorzata Rosiak / Rosiak Boguszów-Gorce
Usługi Transportowe Marcin Jarząbek / Jarząbek Rzeczków
Usługi Transportowe Marek Kowalczyk / Kowalczyk Mieroszów
Usługi Transportowe Mateusz Witkowski / Witkowski Radlin
Usługi Transportowe "MiM Trans" Jerzy Wiśniewski / MiM Trans Nowa Bukówka
Usługi Transportowe "Navara Bus" Andrzej Pocialik, Paweł Pocialik / Navara Bus Lublin
Usługi Transportowe Osobowo-Towarowe "M-Bus" / M-Bus Kasinka Mała
Usługi Transportowe Paweł Miętek / Miętek Stare Pieścirogi
Usługi Transportowe Przewóz Osób Bożena Tomkowska / Tomko-Bus Mirówek
Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Sławomir Bujak / Bujak Trzęsówka
Usługi Transportowe, Przewóz Osób i Towarów Arkadiusz Kurek / Kurek Chocznia
Usługi Transportowe Robert Oryl / Oryl Kajkowo
Usługi Transportowe Roman Machałowski / Machałowski Działdowo
Usługi Transportowe "Sarbak" Piotr Sarbak / Sarbak Wolsztyn
Usługi Transportowe Sławomir Bechciński / Bechciński Lubień
Usługi Transportowe "Szymczyk" Janusz Szymczyk / Szymczyk Wielkopole
Usługi Transportowe "Tofik Bus" Zdzisław Wachowski / Tofik Bus Radom
Usługi Transportowe TransEska Stefan Hałuszko / TransEska Węgorzewo
Usługi Transportowe „Trans-Expres” s.c. Bożena Kondracka, Tomasz Kondracki / Trans-Expres Świdnica
Usługi Transportowe VIA Dariusz Krzysztoń / VIA Słodków Drugi
Usługi Transportowe "Vojtex" Wojciech Kmak / Vojtex Bogusza
Usługi Transportowe Wiesław Śmietanka / Śmietanka Nowiny
Usługi Transportowo-Przewozowe `G-Trans` Bożena Smółka / G-Trans Przecieszyn
Usługi Turystyczno-Przewozowe Czesław Mularz / Albertbus Rudenka
Usługi Transportowe Wiesław Świerczek / Świerczek Nowy Sącz
Usługowy Przewóz Osób "Ciosek Tours" Wiesław Ciosek / Ciosek Tours Wojciechów
Usługowy Przewóz Osób Janusz Filipek / Filipek Lublin
Usługowy Przewóz Osób "MK" Bogusław Jachimowicz / MK Krzeszowice
Vasi Pegazus Bt. / Vasi Pegazus Szombathely
Vasi Volán Zrt. / Vasi Volán Szombathely
Vegabus sp. z o.o. / Vegabus Jarosław
Ventona-Trans Kft. / Ventona Dunaharaszti
Vértes Volán Autóbuszközlekedési Zrt. / Vértes Volán Tatabánya
Vig Mihály e. v. / Vig Mihály Szeghalom
Vite-Trans Pieluch Zygmunt / Vite-Trans Tychy
Viva-Tours Hungary Kft. / Viva-Tours Ajka
Voies Ferrées du Dauphiné / VFD Grenoble
Volánbusz Zrt. / Volánbusz Budapest
VOLF és Társa Bt. / VOLF és Társa Réde
Vorwerk Autotec Polska sp. z o.o. / Vorwerk Brodnica
"Voyager" s.c., Gustaw Regmunt, Marcin Regmunt, Tomasz Sądej, Emil Korba / Voyager Bychawa
"Voyager Trans" Andrzej Kiejko / Voyager Trans Białystok
Vozi Busz / Vozi Busz Gyula
VT-Arriva Személyszállító és Szolgáltató Kft. / VT-Arriva Székesfehérvár
Wan-Bus Bogumiła i Sławomir Wanowicz s.c. / Wan-Bus Tylkowo
WestEnergie und Verkehr GmbH & Co. KG / West Geilenkirchen
Westin Buss Stockholm AB / Westin Buss Stockholm
Wibud Wiśniewski sp.j. 2001-2012 / Wibud Nidzica
Wicher Travel, Robert Kurzawa / Wicher Travel Poddębice
Wiesław Skoczylas Mix-Trans / Mix-Trans Wola Moszczenicka
Wilusz Bogdan FTUH "Bodek" / Bodek Wojaszówka
Wojtex Przewozy Pasażerskie Łukasz Kozoń / Wojtex Bisztynek
Woźniak Jan Transport Osobowy / Woźniak Grabienice
Wyszkowskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ważna Róża" / Ważna Róża Wyszków
WZT Bus s.j., Zygmunt Wójtowicz, Tomasz Wójtowicz / WZT Bus Poniatowa
Zakład Gospodarki Komunalnej we Frampolu / ZGK Frampol
Zakład Handlu i Transportu "Razbi" Zbigniew Proski / Razbi Górzyn
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Thermo-Car" Zając Grzegorz & Arkadiusz / Thermo-Car Czernichów
Zakład Transportu "Solidarność" w Polkowicach / ZT Solidarność Kaźmierzów
Zakład Usługowo-Handlowo-Produkcyjny "Dolny Bus" Marek Dolny / Dolny Bus Gulcz
Zakład Usługowo-Handlowy "Lenibus" Irena Krupa / Lenibus Kalinowice
Zakopiańska Korporacja Transportu Pasażerskiego "Rysy" / Rysy Zakopane
"Zan-Bus" Zdzisław Nowakowski / Zan-Bus Kozienice
Zarobkowy przewóz osób i towarów Władysław Szyndler / Szyndler Besko
Zarobkowy Przewóz Osób Waldemar Bartczak / Przewozy Pasażerskie Robert Bartczak / Bartczak Lidzbark Warmiński
Zdzisław Kąkol "Trans-Kol" / Trans-Kol Kartuzy
Zespół Placówek Oświatowych w Borkach / ZPO Borki
Zespół Szkół nr 26 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Toruniu / ZS 26 Toruń
Zolnai Busz Kft. / Zolnai Busz Tata
"Żółta Linia" J. Morawa / Żółta Linia Zakopane
МПП "ТФТ" / ТФТ Миколаїв
Операторы маршрутных такси / МТ Віцебск
ПАТ "Дніпропетровське АТП 11203" / АТП-11203 Дніпро
ПВСП СТО «Карлссон» / Карлссон Дніпро
ПП Наталія / Наталія Рівне
? Сімферополь + АР Крим / Unknown Owner Сімферополь
ТМ "Луцьк-Експрес" / Луцьк-Експрес Луцьк
ТОВ “Галактика-Авто” / Галактика-Авто Ковель
ТОВ Ігрек / Ігрек Дніпро
ТОВ Пасажирські Перевезення / ПП Сімферополь
ФОП Дручик А.С / Дручик Ковель
ФОП Марценюк Віталій Михайлович / Марценюк Кам‘янець-Подільський
Cities
Łaziska Górne
Panevėžys
Wohyń
Kutno
Susiec
Łobez
Olsztyn
Kartuzy
Radom
Nacka
Radowo Małe
Krosno
Lubań
Gubin
Kórnik
Świnna
Warszawa
Jaworzyna Śląska
Wolsztyn
Złotoryja
Wodzisław Śląski
Michałowice
Orneta
Kolno
Biała Podlaska
Bieruń
Myślenice
Dobrzyniewo Duże
Ścinawa
Ковель
Izabelin
Węgrów
Goleniów
Suchedniów
Bydgoszcz
Opole Lubelskie
Lesko
Skarżysko-Kamienna
Gruta
Braniewo
Drawsko Pomorskie
Рівне
Ruda Śląska
Дніпро
Orzysz
Wyszogród
Zagórz
Zielona Góra
Kielce
Czarny Bór
Tychy
Kożuchów
Sanok
Dobre Miasto
Maszewo
Nowa Ruda
Olecko
Sulejów
Jeziorany
Świętochłowice
Jelenia Góra
Darłowo
Kamieńsk
Killorglin / Cill Orglan
Zabrze
La Oliva
Białystok
Jarosław
Nowa Sól
Nowe Miasto Lubawskie
Przemyśl
Pionki
Ryki
Brzozów
Giżycko
Chrzanów
Jawor
Leszno
Muszyna
Besko
Lesznowola
Zakopane
Golub-Dobrzyń
Constanţa
Szombathely
Zambrów
Malbork
Łącko
Pszczyna
Esztergom
Dygowo
Kisielice
Rabka-Zdrój
Radzyń Chełmiński
Bolesławiec
Lubliniec
Piotrków Trybunalski
Płock
Wodzisław
Ostróda
Turośl
Bogatynia
Krotoszyn
Krosno Odrzańskie
Łowicz
Przedbórz
Bujniczki
Trzebinia
Poznań
Jedlicze
Stare Juchy
Głubczyce
Bełchatów
Małdyty
Kozienice
Płońsk
Gorlice
Gorzów Wielkopolski
Chełmża
Tarnobrzeg
Wieluń
Dzierzgoń
Pszów
Biskupiec (powiat olsztyński)
Kłodzko
Mysłowice
Czaplinek
Koszalin
Strzyżów
Bobrowniki (powiat będziński)
Chorzów
Chełm
Dębica
Szprotawa
Brusy
Komárom
Szczecin
Hrubieszów
Stary Targ
Zwoleń
Wiśniowa (powiat strzyżowski)
Tolkmicko
Chodzież
Andrychów
Kościerzyna
Pisz
Głusk
Srokowo
Dywity
Częstochowa
Rybnik
Piwniczna-Zdrój
Zamość
Czechowice-Dziedzice
Eger
Bodzentyn
Kaunas
Nidzica
Jasło
Kęty
Mały Płock
Radomsko
Sosnowiec
Bielsko-Biała
Lądek
Żywiec
Віцебск
Mirzec
Łukta
Siedlce
Radlin
Stryszawa
Stryków
Dąbrowa Górnicza
Chełm Śląski
Milówka
Miłomłyn
Kraków
Węgorzewo
Radków
Radzyń Podlaski
Katowice
Żarnów
Polkowice
Броди
Wadowice
Tczew
Berlin
Łódź
Olkusz
Dziwnów
Lublin
Ożarów Mazowiecki
Szubin
Będzin
Sandomierz
Oświęcim
Opole
Morąg
Starogard Gdański
Busko-Zdrój
Grudziądz
Tarnów
Łomża
Kraśnik
Bliżyn
Gdańsk
Târgovişte
Mielec
Kazimierz Dolny
Węgierska Górka
Jedlina-Zdrój
București
Garbów
Stratford-upon-Avon
Siedlec
Rydułtowy
Krynica-Zdrój
Białogard
Main Page
>>
Hannover
>>
Volkswagen
>> Volkswagen LT 46 TDI
Phototrans
New Photos
with map
New network maps
Search Vehicles
Search Photos
Search Comments
Search Cities
Search network maps
Our Authors
Thematical Photos
Countries:
Don\'t Know
(x) Recycle Bin
Afghanistan
Albania
Andorra
Antarctica
Antigua and Barbuda
Argentina
Armenia
Australia
Austria
Azerbaijan
Barbados
Belarus
Belgium
Belize
Bolivia
Bosnia and Herzegovina
Brazil
Bulgaria
Cabo Verde
Cambodia
Cameroon
Canada
Chile
China
China (Taiwan)
Colombia
Congo
Costa Rica
Croatia
Cuba
Curaçao
Cyprus
Czech Republic
Denmark
Dominica
Dominican Republic
Ecuador
Egypt
Estonia
Ethiopia
Finland
France
Gambia
Georgia
Germany
Greece
Guatemala
Guinea
Hungary
Iceland
India
Indonesia
Iran
Iraq
Ireland
Israel
Italy
Ivory Coast
Japan
Jordan
Kazakhstan
Kenya
Kosovo
Kuwait
Kyrgyzstan
Laos
Latvia
Lebanon
Liechtenstein
Lithuania
Luxembourg
Madagascar
Malaysia
Mali
Malta
Mauritania
Mexico
Moldova
Monaco
Mongolia
Montenegro
Morocco
Myanmar
Nepal
Netherlands
New Zealand
Nicaragua
North Korea
North Macedonia
Norway
Oman
Pakistan
Panama
Paragwaj
Peru
Philippines
Poland
Portugal
Qatar
RDC
România
Russia
Rwanda
Saint Kitts and Nevis
Saint Lucia
San Marino
Saudi Arabia
Senegal
Serbia
Seychelles
Sierra Leone
Singapore
Slovakia
Slovenia
South Africa
South Korea
Spain
Sri Lanka
Suriname
Sweden
Switzerland
Syria
Tajikistan
Thailand
Tunisia
Turkey
Turkmenistan
Ukraine
United Arab Emirates
United Kingdom
United States
Uruguay
Uzbekistan
Venezuela
Vietnam
الجزائر
البحرين
Manufacturers:
Don\'t Know
?
81 ЦИБ
Aabenraa
ABB
ABI
AbiCar
ABLE
ABT
ACBus
ACEC
ACEV
ACF
Achleitner
ACMV
Adamson
AdMirall
Adtranz
AEC
AEG
Aerfer
Agrale
Agudio
Ajokki
AK
Akia
Albion
Alcar
Alexander
Alexander Dennis
Alfa
Alfa Bus Jiangsu
Alfa Busz
Alfa Romeo
Alfredo Caetano
Allan & Co
Allison
Alna Sharyo
Alpha Bus
Alpus
Alstom
Alstom-Konstal
Altas
Altra
Aluminiumbuss
Alvilasa
Alweg
American Car Co.
Ameritrans
ÁMG
AM General
Amiot
Amlit
Amoplant
AmphiCoach
AmTran
AMZ
Anadolu Isuzu
Andecar
Andoria
ANF
Ankai
Ansair
Ansaldo
AnsaldoBreda
Anyuan
APTS
Aqulina
Arabus
ARBOC
Ar-Bus
ARC
Archangelos
Arewa
Arinco
ArMar
Arna
ARO
Arobus
ARP E-V
Arrival
Arthur Bus
Aruna Koki
Arvika
AS Domžale
ASEA
ASEAG
Ashbury
Ashok Leyland
Asia
AsiaStar
ASJ
Askamax
Asquith
Astra
ATAC
Ataman
Atkinson
ATM Milano
ATM Torino
ATRA
Austin
Autobus Classique
Auto-Centrum
Auto-CUBY
Autodromo
Autokori
Auto-Merc
Automet
Autosan
Autoservice
Auto-Union
Autrolis
Auwärter
AVA
Avestark
Aveuro
Avia
AVS
Avtomontaža
Ayats
Ayco
Babcock & Wilcox
Backaryd
BAE
Bærumsbanen Avløs
Baileys
Bajaj
Ballard
Baltcoach
BalticBus
Barbara
Barber Car
Barbi
Barkas
Barreiros
Baster
Bathium
Baumann Wild
Baume & Marpent
BAW
BBDS
BCI
Beadle
Bedford
Beifang
Beijnes
Bell
Benz & Cie.
BER
Berg
Bergen Sporvei
Berkhof
Berkhof (Heerenveen)
Berliet
Berna
Bethlehem
Beulas
Bewa
Beyer-Peacock
Bianchi
Bienias
Bi-met Corwin
Birmingham Corporation
Bjørge
BKV
Blackpool Transport
Bluebird
Blue Bird
BMC
BMEŽ
BMMO
BMT
BMTA
BMTC CWS
BN
Boeing Vertol
Böker
Bolloré
Bolton Trams
Bombardier
Bond
Bonluck
Borgward
BorgWarner
Boronkay
Borsani
Borsig
Bova
Bozankaya
Bradley
Breda
BredaBus
BredaMenarinibus
BREL
Bremer Straßenbahn AG
Brennabor
Brill
Brincat
Bristol
Brookville
Brossel
Brown Boveri
Brush
BSI
BSR
Budd
Burillo
Burlingham
Burn & Co.
Bus-Center
Busch
Busconcept
Bus Design Buzola
Bus Engineering
Bus Factory
Business
Businova
Bus-Invest
Buskar
Busmont
Bus-Perfect
Bus-pl
BusPlan
Bus-Prestige
Bussbygg
Busscar
Büssing
Büssing Hellas
Bustech
BUT
BVB
BVG
BYD
Cable Car Classics
Cacciamali
Caetano
CAF
Caio
C.A.Mecânicos
Camelsa
CAMI
Camo
Canadian Vickers
Cannon
CANSA
Caproni
Carbus
Car-Bus
Carde y Escoriaza
Car.Ind
Carlsen
Carlyle
Carminati & Toselli
Carpol
Carrier
Carris
Carrus
Carsa
Carser
Carsport
Carvin
CASA
Casaralta
Casha
Cassar
Castrosua
Caterpillar
CATL
Catosa
CBM
CC&F
CCFP
CCR
CCW
Cegelec
Centobus
Ceretti Tanfani
CFTH
CGE
Champion
Changan
Changjiang
Changlong
Chardon
Chassis Developments
Chausson
Cherdchai
Chevrolet
Chollima
Chongnyonjunwi
Christoph & Unmack
Chrysler
Ciferal
Cilsac
CIMT
Cincinnati Car
Citroën
Cittadella
Clark
Classatti
Clyde Engineering
CMBC
CMS Auto
CNR
CNS&M
Coach Concepts
Coach & Equipment
Coachwork Walker
Collins
CoMan
Comeng
ComfortDelGro Engineering
Comil
Commer
Commonwealth Engineering
Constanzo
Contrac
Corbeil
Costamasnaga
Courtside Conversions
Cravens
Credé
Crest
Crobus
Crompton Parkinson
Crossley
Crotram
Crown
CRRC
CRV
Crystals
Csepel
CsM
Cummins
Cunliffe
Currus
Custom Coaches
CV Cottbus
CWA
CW Szczecin
CyCoach
ČKD
DAB
DAC
Daewoo
DAF
Daimler
Daimler-Benz
Daina
Dalla Via
Dana
Dana TM4
DAT
Debono
De Dion-Bouton
Dekstra
Delaware Car Works
Delta
Delta Bus & Coach
Denning
Dennis
Denolf&Depla
Den Oudsten
Denway
Designline
De Simon
Detroit Diesel
Deutz
Devon Conversions
DFA
Diatto
Dick-Kerr
Dietrich
Differential
Dimo
DINA
DKV Főműhely
DLRR
Dodge
Dodson
Dolmel
Dong Feng
Doppelmayr
Dormobile
Dörteller
Dotto
Double K
DP Bratislava
DP Brno
DP Košice
DP Most
DP Opava
DP Ostrava
DP Plzeň
DP Praha
Drögmöller
Druma
DT Bălți
Duewag
Duple
Duple Metsec
Dupont Industries
Durisotti
Durmazlar
Düsseldorfer Eisenbahnbedarfs
Duvedec
DVB Dresden
DWA
DWF
DWM
Dypety
Đuro-Đaković
Eagle
Eagle Bus
EA KFB
East Lancs
EasyMile
Eaton
Ebro
Ebrocar
Ebus
Ebusco
ECW
ECŽ
Edinburgh Corporation
Edison
Eggli
E&H
Eicher
Eigenbau
Eivar
Ekobus
Ekova
EKT Vähämaa
Elba
ElCar
El Detalle
ElDorado National
Electromac
Electrometal
Electroputere
ElegantBus
Elin-EBG
Elinta Motors
Elmor
Eltramco
El-WahaB
Emit
Emmelmann
Énergie
English Electric
Enika
Enova
Enterprise
Enysys
EOS
EPT
Erduman
Erener
Erikoiskori
Ermis Bus
ERTCW
Esagono Energia
ESG
Eşref Karoser
Essbee
ETI
E-traction
E-troFit
Eurabus
Euro Bus Diamond
Eurobus Gościcino
Eurobus Modena
Eurobus Zagreb
Eurocar
Euro Coach
Eurotrans XXI
EVAG Erfurt
EVC
EVM
Fablok
Falkenried
Familleureux
Famos
FAP
Farebus
Farrugia
Fast
Fast Transmission
Faur
FAW
FBL
FBW
Federal Scout
Feniksbus
Fēnikss
Ferqui
FFA
FIAT
FIAT Ferroviaria
Fifth Ave Coach Company
Fiore
Firema
Fleischer
Fleur de Lys
Flxible
Flyer
FN
Foden
Force
Ford
Fordson Thames
Føreland
Foremost
Fortschritt
Forveda
Foton
Fox
FPS
FPS Tczew
FPT
Frank Guy
Frech-Hoch
Freightliner
Freight Rover
Frugal
FSC
FSD
FSM
FSO
FUB Koszalin
Fuchs
Fuji Heavy Industries
Fujinagata Zōsenjo
Fujiya Koki
Funnemark
Füzesi Árpád Főműhely
FWŚ
GAC
GAF
Galicia
Gangloff
Ganz
Garbarini
Gardner
Garrett
Gastell
Gaubschat
Gauci
GDG
GE
Gebrüder Ludewig
Gemilang
General Coach
General Motors
Geopax
GFW
GGG Elettromeccanica
Ghabbour
Gilford
Gillig
Girardin
Girón
Glasgow Corporation
Glaspo
Glass Car
Glaval Bus
Global
GM Coachwork
Gmeinder
Godarville
Golden Dragon
Goluchmerc
Gomaco
Goninan
Göppel
Goshen
Gostyński
Göteborgs Spårvägar
Gotha
Gräf & Steyr
Gräf & Stift
Grande West
Grand Trunk Railway
Granton
GRAS
Graz
GRC&W
Grech
Griviţa
Gruau
GS Body Builders
Guangtong
Guilin Daewoo
Güleryüz
Gürsözler
Guy
GVB Gera
Haargaz
Hägglund
Hainje
Hajdú Volán
Hakodate Dotsu
Haldin
Hanomag-Henschel
Hansa
Hansen
Harrington
Hashim
Hatz Diesel
HAVAG Halle
HAW
HAWA
Hawke
Hawker-Siddeley
HeiterBlick
Helmark
Hengtong
Henschel
Herbrand
Hercegovina Auto
Heredia
Hess
Heuliez
Hicks
Higer
Hiller
Hino
Hispano
Hitachi
Hitachi Rail Italy
HK Tramways
Höglund
HØKA
Holden
Horários do Funchal
Horten
HP-Kori
HRO
Hua Hin
Huanghai
Huanghe
Huaxia
Huayu
Hudson Bros
Hugas
Hungarobusz
Hurst Nelson
Hyundai
Hyundai Rotem
IC
ICAR
Iclorsal
Idilis
IEL
IFA
Fictitious
Fictitious
Ikarbus
Ikarus
Ikarus EAG
Ikarus-Zemun
IKS
Ilesbus
IMEA
IMER
Miscellaneous
Inbus
Indbus
Indcar
Inekon
Inrecar
Intamin
Integralia
Intercar
International
Iran Khodro
Irisbus
Irizar
Irmãos Mota
ISE
Isobus
Isoto Isobus
Isuzu
Italbus
Technical
ITK
Iveco
Iversen
JAC
Jaghri
Jakab
Jamna
Janser
Janvan
Jbus
JD Martins
JEA800
Jelcz
Jeti
Jeti
Jewett
Jinghua
Jinling
JJ Gilain
J. Lehtinen
John Deere
John Stephenson
Jonckheere
Jones & Sons
Joost
Jorsa
Kabus
Kamion Fényező
Kaona
Kapena
Kapos
Kare
Karia
Kar-No
Kärntner Museumsbahnen
Karosa
Karoserija 11 Oktomvri
Karrier
Kars
Karsan
Kastour
Katek
Kawasaki
K-Bus
Keillor
Kent Engineering
KF Minibus
KHCT
KHMC
Kia
Kiepe
Kiitokori
King Long
Kinki Sharyo
Kirsch
Kitamura
Kiwi Bus Builders
KLB
KLM
KMC
KMS
Knudsen
Københavns Sporveje
Koch
Kögel
Končar
Konstal
Kopřivnická
Koukoulides
Kowex
KPNA
KPS
Krauss-Maffei
Kravtex
Kress
Krupp
Krystal
KSS
Kusters
Ku Te [固特車體]
Kutsenits
Kutter
KVC Conversion
KZNS
La Brugeoise
La Brugeoise et Nivelles
Laconia
La Dyle
La Favorita
LAG
Lahti
Lancia
Lanz and Marti
Larvik
La`tec
Lauber
Lawrence Zammit
Lawson
LCC
LC&W
LDV
Lectica
Leeds Corporation
Leicester Carriage Builders
Leicester Corporation
Leitner
LEW
Leyland
LFB
LGE Coachworks
LHB
Liannex
Liaz
LIAZ Zvolen
Lier
Lifan
Lift Engineering
Lilpop
Lindner
Linke-Hofmann
Linkker
Liverpool Corporation
Lladró Cuñat y Cía.
Lockheed Martin
Lohner
Lohr
London Transport
Longwell Green
Louca
Lovisolo
Lowa
LVB Leipzig
Lvtong
LZNS
MABI-BUS
Macchi
Mack Trucks
MacLennan
Made to Measure
Magirus-Deutz
Magnetbahn
Mahindra
Maiso
Mallaghan
MAN
MANAŞ
Manika
Mann Egerton
Marcopolo
Marmon-Herrington
Marshall
Marshell
MASA
Mascarello
Massey
Materfer
Material Móvil y Construcciones
Matisa
Matra
Mauco
Maudslay
Mauri
MAVAG
Mávaut
Mave
Maxibus
Maxus
Maxwell
Maybach
Mazda
MBB
McGuire
McGuire-Cummings
MCI
MCM
MCV
MCW
ME
Meadowbank Manufacturing Company
Megabus
Melex
Mellor
Menarini
Menarinibus
Mercedes-Benz
Mercus
Merkavim
Métallurgique
Metalpar
Metalsur
Metropolitan Cammell
Metropolitan-Vickers
Metro-Wilker
Meydan Otomotiv
MGB
Miani e Silvestri
Micar
Mid Bus
Mielec Diesel Gaz
Miesse
Milnes
Minerva
Minibus Inc.
Minibus Options
Mitsubishi
Mitsubishi Fuso
Mitteldeutsche Stahlwerke
MJT
MKT Łódź
MLW
MMI
MMTB
MOBIpeople
Modenabus
Modertrans
Molitus
Molly Trolley
Moncenisio
Mopar
Morillas
Morris Commercial
Morrison-Knudsen
Moser
Motor Craft
MPK Częstochowa
MPK Kraków
MPK Łódź
MPK Lublin
MPK Ostrowiec Świętokrzyski
MRCWC
MTA New York
MTK
MTrans
Mudan
Mukogawa Sharyō
Mulliners
Multiple
Munck
Muratori
Mussa & Graziano
MVB Magdeburg
MZA Warszawa
MZK Bielsko-Biała
MZK Bydgoszcz
MZK Koszalin
MZK Piotrków Trybunalski
MZK Słupsk
MZK Szczecin
MZK Toruń
MZK Warszawa
MZNT Kraków
NABI
NAG
Nagoya Kōtsū
Naniwa Koki
Napoleono Dobkevičiaus
Nasr
Navistar
NAW
NEBB
Neobus
Neobus (Brasil)
Neokar
Neoplan
Neoplan Polska
Neso Bus
Newag
New Car
New Flyer
New Zealand Motor Bodies
Next Level Coaches
NGV Autogas
Nibus
Niccolo
Niigata
Nikolaou
Niles
Nippon Sharyō
Nissan
Nissan Diesel
Nivelles
NMVB Hasselt
Noge
Non Plus Ultra
Noone
Nordic Vehicle Conversion
Nordtroll
Nordwaggon
Nordwestdeutscher Fahrzeugbau
Norinco-Shenfeng
NORTA
NorteBus
Northcoast Bus & Coach
Northern Counties
North West Coach Sales
Nova Bus
Novoplan
NSK
NTM Crich
Nuovobus
Nu-Track
NWFG
Oasa
Obradors
Odakyu
OEFT
OEG
OFM
Oghab
O&K
OM
Omnibus Trading
OmniNova
Onyx
Opel
Operbus
Optare
Optima
Orion
Orlandi
Ortiz
Ørum P
Osaka Sharyo
Osaka Sharyo Kogyo
Otis
Otokar
Otomarsan
Otoyol
Ottawa Car
Overland
OVI
Pacific Tur
Padane
PaFaWag
Panayi
Panhard
Papadakis
Park Royal
Pars nova
Paul Camilleri
Paul D`Heure
Pegaso
Pentagon
Perkins
Perley Thomas
Pesa
Peugeot
Phänomen
Phoenix
Pilcher-Greene
Pishro-Yadak
Pistoiesi
Pittsburgh Railways
PKE
PKM Katowice
PKS Chełm
PKS Zakopane
PKT Gdynia
PKT Katowice
Plage i Laśkiewicz
Plasser & Theurer
Plaxton
Plymouth City Transport
PMC
PMT
PNT PKS
Polster
Poma
P.O.M. Guzmet
POM-Śrem
Ponticelli
Portesi
Potteries Motor Traction
Praga
Pragoimex
Prakash
PRE-OS
Pressed Steel
Prevost
Proauto
ProBus
Profile
ProStyle
Proterra
Protram
PSB Plauen
PSV International
Pullman
PVI
PWHD
PZInż
QazTehna
Q Bus
Rába
Rafako EBUS
Ragheno
Rákos
Rampini
Ramseier & Jenzer
Randwick Tramway Workshops
Rastatt
RATB
Rathgeber
RAW
Rawlinson & Sons
RAW Neuaubing
Rayan
Reading
Reco
Reeve Burgess
Reggiane
Reinbolt & Christe
Renault
Renk AG
REO
Repstad
Rescar
Retam
Reutter
Ringhoffer
Ringsted
Riocar
Rìyíng [日盈車體]
RJTL&P
Road Trains Tschu-Tschu
Robel
Roberts
Robin Hood
Rocar
Rochat
Roe
Roeulx
Rohill
Rohr
Rohrbacher
Roman
Roslev
Rössemann & Kühnemann
Rošero-P
Rotax
Roubas & Spiliotopoulos
RSAG Rostock
RS Rīga
RTEC
Ruby
Rugby
Ruggeri
Runiran
SachsenTram
Säffle
SAFRA
Saldivia
SamAuto
Samco
Sammut
San Francisco
Sanok
Sanos
Sanowag
SAO Levoča
SAO Lučenec
Sapporo Sogo
Sauer Danfoss
Saunders
Saurer
Saviem
SBM
Scandia
Scania
Scania-Vabis
Scarnif
Schalke
Schembri
Schiffswerft Korneuburg
Schindler
Schleithoff
Schlick-Nicholson
Schöma
Schöndorff
Schörling
Schuckert
Schumann
Schwager Davis
SEAC
Seaton Tramway
Seddon
Seida
SEMAF
Sercar
Servicar
Setcar
Setra
SGP
Shaanxi
Shahab Khodro
Shanghai
Shaolin
Sheffield Corporation
ShenLong
Shinwei
Shkodra
SHL
Short Brothers
Shudu
SIAI-Marchetti
Sicca
Siemens
Sifang
SIG
Sileo
Silver
Silver Eagle Bus
Silwi
Sisu
Sitcar
Skabo
SKD
SKV
SLM
Slovbus
Slovres
SMH/Nordisk
Smit
SMMD
SMT Madrid
SNCV
SNOS
SNVI
Société Franco-Belge
Socimi
Sodomka
Sofer
SOFIM
Solaris
Solbus
Somua
SOR
Spijkstaal
SPP
SprintCar
SPSM
Ssangyong
SSB
SSW
Staco
Stadler
Stadtwerke München
Standard Steel
Stanford
Stanga
Stanley
Star
Starbuck
Starbus
Starcraft
Starko
Star San Duo
StarTrans
Staudinger Waggonfabrik
Stautrup
STEFER
Steinborn
Steinfurt
Steyr
Steyr Hellas
STIA
STIB
St. Louis
Stocznia Północna
Strømmen
Sudamericanas
Sumitomo
Sunbeam
Sunlong
Sunsundegui
Sunwin
SVZ Zwickau
Swaraj Mazda
Swiss Road Trains
Switch Mobility
Swoboda
SWS
SzKT
ŠEAL
Škoda
Taikoo Dockyard & Engineering
Taivalkori
Talbot
TAM
Tamlans
Tata
Tata Hispano
Tatra
TATSA
TAZ
TB
TCRT
TCT
TCV
Tecnobus
Tedom
TEG
Teikoku sharyō
Tekaydinlar
Tekne
Temsa
Tezeller
Thomas
Thomson-Houston
Thonburi
Thornton Bros
Thornycroft
Thrige
TIBB
Tilling-Stevens
Timzan
Titagarh Firema
TLT
TM4
TMC
Todobus
To-Jo
Tōkyō Toden
Tōkyū Sharyō-seizō
Tomassini
Tongyī [統一車體]
Tonna
Toshiba
Továrna Kolín
Toyota
Trafora
Tramwaje Śląskie
Transbus
Transinco
Transtech
TransTeq
Treka
Triangel
Tribus
Trimbakiri
Troliga
Trouillet
Troyano
Truckoman
Trutz
TS
TSA
TS Szczecin
TTP Rīga
Türkkar
Tüscher
Twin Coach
TWSB Gotha
TW Warszawa
UCC
UEG
Ugarte
Ugarte [AR]
UGL
Uğur Karoser
Unicar
United Electric Car
United Streetcar
Universāls
UNVI
UQM
URAC/ITB
Ursus
US Bus
UTC
UTDC
UTIC
Utsunomiya Sharyo
UVG
UV Modular
UWMF
UZTBM
VAG
Vagonka Česká Lípa
Vagónka Studénka
Valmet
Vanden Berghe
Van der Zypen & Charlier
Van Hool
Van Hool McArdle
Varesina
Vauxhall
VBBr Brandenburg
VBI
VBK
VDL
VEB Schöneiche
Vectia
Veguzti
Vehixel
Vélrás
VEM
VER
Verheul
Verkehrsbetriebe Zürich
Verve
Vest
Vetra
Vetter
VGG Görlitz
Viberti
Vidre
Viggaklev
Vilsicaras
ViP Potsdam
Viseon
Vítkovické železárny
Voith
Volánbusz-Járműtechnika
Volare
Volgren
Volkswagen
Voll
Volvo
Von Roll
Vossloh
VT
Vulcan
Wadham Stringer
Waggonbau Bautzen
Waggonbau Graaff
Waggonfabrik Uerdingen
Waggon Union
Wamtechnik
Ward
Warmiaki
Wason
Wattenberg
Wayne
Wegmann
Weichai
Weitzer
Welter
Werdau
Werkspoor
Wesco
Wessex
Western Flyer
Westinghouse
Westwaggon
Weyer
Weymann
White Motor
Wiima
Wilker
Willowbrook
Wilson
Windhoff
Wismar
WIwK
Wonsun
WPHK
WPKGG
WPK Katowice
WPK Słupsk
Wright
WSK Mielec
WStB
WUMAG
Wuzhoulong
Xinsheng [馨盛車體]
Yasuwa
Yaxing
Yellow Coach
Youngman
Youyi
Yuchai
Yuejin
Yutong
Zakłady Ostrowieckie
Zastava
ZBM Osiny
ZET
Zeybus
ZF
Zhongtong
Zliner
ZNA
ZNS
ZNTK Mińsk Maz.
Zonda
Zonson
ZP Bielany
ZPS
Žaibas
ŽOS Zvolen
Αβράσογλου
Βιαμάξ
ΕΛΒΟ
Σαρακάκης
Σφακιανακησ
Авіант
Автобат
Автолайн
Авторемонт
Автоуслуги
Актрия
Алтайдизель
Алтайэлектротранс
Алькор
Альтерна
Амкодор
БАЗ
БАРЗ
Белкоммунмаш
Бескид
БКМ-Україна
БМЗ
Богдан
БТЗ
БТРМ
БЭМЗ
ВАРЗ
ВЗСМ
ВЗТМ
ВМЗ
ВМЗ Рыбинск
ВМТУ
Волжанин
ВРТТЗ
ВТЗ
ВТК Вінниця
Вуловић Транспорт
ВЭТА
ГАЗ
ГалАЗ
ГАРЗ
ГВРЗ
ГМП Львов
ГолАЗ
Гоша
ГЭТ Новосибирск
ГЭТ СПб
ДАЗ
ДАРЗ
Двигатель
ДЕАТ Донецьк
ДЕТЗ
Динамо
ДРЗЕТ
ДЭМЗ
ЕАРЗ
Електрон
Електротяжмаш
ЕрАЗ
Завод Рестеля
ЗАЗ
ЗЕТ Запоріжжя
ЗиЛ
ЗиС
ЗиУ
ЗМЗ
ЗЭЗТС
ИАЦ
ИжГЭТ
Имя-М
ИстМЗ
КАвЗ
КамАЗ
КВБЗ
КЗЕТ
Классикбус
КМЗ
КМУТТП Красноярск
КПТ
КрАЗ
Кросна
КРТТЗ
КТТУ
Кубань
Кузбасс
Кузбассавтобус
Курскэлектротранс
ЛАЗ
ЛВЗ/Вагонмаш
ЛиАЗ
Лиотех
ЛТ
Луидор
МАЗ
МАРЗ
Мелеузовском АРЗ
ММЗ/Метровагонмаш
ММЗ Минск
Мосгортранс
Мострансавто
МТ Кривий Ріг
МТрЗ
Нафтоавтоматика
Неман
НефАЗ
Нижегородец
Нижтролл
НТТРЗ
ОдАЗ
ОМЕТ Одеса
ОРЗЕТ
ОЭВРЗ
ПАЗ
ПВРЗ
Петербургавтокам
ПКТС
Політехносервіс
ПП Автотехнологія
Привод
Промтех
Псковавто
ПТЗ
ПТМЗ
Путиловский завод
ПЭМЗ
РариТЭК
РАФ
РБВЗ
РВЗ
Редуктор
Реостат
РоАЗ
РОРЗ
РТК
РусСкан
СААЗ
Самотлор-НН
САРБ
САРЗ
СВАРЗ
СГКТ
Севмаш
СемАЗ
СемАР
СЗТМ
СибСкан
Сормово
СРАЗИС
СРТТЗ
СТ
СТД Харків
Стрий-Авто
ТАрЗ
ТВЗ
ТихМЗ
ТМЗ
ТоАЗ
Трамкар
ТрамРус
ТрансМашГрупп
Трансмашхолдинг
ТРЗ
Тролза
ТТУ Иваново
ТТУ Самара
Тур
УАЗ
УКВЗ
Укравтобуспром
УКТ Калуга
Урал
Уралец
Уралтрансмаш
УТТЗ
ХАЗ
ХАРЗ
Харківський метрополітен
ЦКР
Чавдар
ЧАЗ Чернігів
ЧАЗ Чкаловск
ЧЗСА
ЧРЗ
ЧСЗ
ШТ Кривий Ріг
Шымкент-ЛиАЗ
Электродвигатель
Электросила
ЭТ Омск
Этон
ЭТС
ЮМЗ
Юнискаф
ЯАЗ
ЯМЗ
Янікс
Tags:
20. Cracovia Maraton
,
architektura
,
Błażej Międlarz
,
CNG
,
dron
,
electric
,
elektryk
,
Flecik
,
GOP
,
impreza
,
Majówka z klasycznym Autosanem H9
,
Milarex
,
motyw drogi
,
motyw sakralny
,
Mrozard
,
objazd
,
Paradygmat Kelly`ego
,
promocja
,
przewóz pracowników
,
przyjazna komunikacja
,
P.T. Mogilno
,
P.T. Ustrzyki Dolne
,
pulpit
,
rowerem po Słupsku i okolicach
,
rzepak
,
Schienenersatzverkehr
,
Słupsk i okolice z drona
,
Stadtrundfahrt
,
studentbus
,
szkolny
,
tego już nie ma
,
turystyczny
,
TWBowicz w pracy
,
Ukrainiec
,
wnętrze
,
zatramwaj
,
zima
,
zmiana trasy
User Statistics:
Online: